NISSAN fanai II Rasykite temoje NISSAN FANAI III

sveiki, jau pradejom judet, jau triju zmoniu idejas turim Taip

Orion: Kaip simptinis? Jau gal beveik arba visai psio? Beje vakar praardem silvia… tai 1984 metu masinoje gale yra VIETOS !!! komponentams Apakęs Šypsena taip graziai skyle 16cm ir salia i salona paversta skylute piscialkoms… viskas uzsidengia vienu graziu dangteliu… vobsce naujose to nemaciau masinose o ce 1984… ir dar radom suba dezej samadelnoj levoj PIONEER TS-W201F free air 20cm 100w nom, 250 peak Laimingas

beje, mano Apkabinimas teises jau pagamintos… pasiims poryt Labas

tai va… pasilikau nissan’a. sian nusipirkau truputy pakabos daliu ir palikau meistrams. ryt vaziuosi i gariunus amortiku ieskot galiniu, bo 231lt moket uz viena neisnesa kisene… tokios stokeles to Vasiukas: irasyk mano auto i tablica Mirkt nissan sunny 1986m., 1.7d, baltas, b12keb.

Subo deze tai esmine Taip

aha, prisimenu kiek dziaugsmo ji sukele Cha chao gal pabandet kaip grajina? Mirkt

Irasysiu meskuti kaj neWAPinsiu TaipPufas, kad nebandem dar kajp subas bumpsi NeTaj wa… Labanakt Labas

sveikas sugrizes i tiesos kelia Cha cha

O tai Acuroje kokioje nebutu paprasciau? 230 kaip suprantu yra Tanagros kaina, bet japonisku auto dalimis prekiauja ne tik jie Šypsena P.S. Kuro sanaudos po reduktoriaus pakeitimo dabar ~11 ltr. vazinejant vien mieste, su visokiais pasidraskymais, klimpimais, kapstymaisis ir panasiai. Manau vasara bus galima i 9-10 ltr. pretenduoti. Dabar jau atidaviau ramia sirdimi masiniuka savo Apkabinimas eksplotacijon.

sanaudos tikrai kad protingos pasidare Šypsenanu maniske trasoje vis dar ima apie 11 duju, o mieste ziemos riezimas ziaurus Girtas gaunas kartais netoli 15… Šypsenareik kai atsils reduktoriu kad perrinktu, bet cia jau velesni darbai, kol kas sankaba laukia…

2jininkai Labas Cha cha

Manau reikia dar vieno meetuko pvz penktadieni kad vel butu galima susesti ir vel pasikalbeti apie tai apie ka reikia Labas ka manot? Gal penktadieni kokia 19:00 toje pacioje aiksteleje prie hyper rimi zirmunuose?bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.2 38733.1…-=(1660107396 (jej linkas sh mala - jis yra 199 zinuteje)

su tokiu aktyvumu tai nelabai kas ir gausis… kam tada as taip aktyviai pradejau idejas generuot, kalbetis su potencialiais remejais? Tam kad viskas nutiltuy nurimtu? Laiko ne per daugiausiai liko.

nu va masiniukas jau atnaujintas siek tiek Šypsena pakeista: sarnyrai apatiniai (2vnt.), salenblokai galinai priekines sakes (2vnt.), vienas vairo traukes antgalis (kitas pries 2men keistas). detales - 100lt, darbas irgi (kartu su geometrijos atstatymu). db verkiant reik galinius amortikus pasikeist bo anie nenori jau veikt… gal kas turi kokiu pasiulymu, nes parduotuvese be 200+lt/vnt. ner ka veikt Nedel meeto tai 5dieni negaliu bo dirbu…

tu tik nepergyvenk Šypsenakazkas bando apsimesti dirbanciu, kazkas i kitas temas isigilina… Cha chao siaip gal ir galima butu, tik va as neisivaizduoju kaip man su 5dienio vakaru bus kol kas Nekaltas gali but vienas reikalas, kurio niekaip neis nukelti i kita vieta Liūdnas

nesipizdavok_blia Cha cha

Nu jej netinka lajkas - siulykit savo. Sekmadieni gal i pavakare? Krc nebukit tie kuriuos rejk stumdyt - stumdykites patys ir mane stumtelkit NekaltasLabanakt Labas

kas tu sunkus, taves nepastumsiu Cha chao siaip sekmadienis i pavakare gal ir geria butu… jei aisku man sveciai nemaisys reikalu Laimingasblin niekaip nenuskanuoju namie vieno popiergalio, biski per paskaitas tusinu pasidarbavau, reiktu ideju, ivertinimu ir panasiai. Gal kas girdet is trecios salies?

Trecia salis tyli… Kejstai taip… Labas rytas ir geros dienos kolegos Labas

tai kad jau laba diena Cha chanu bent man Laimingas