NISSAN fanai II Rasykite temoje NISSAN FANAI III

Vasiukas, iš mano raketos su 2.2 varikliu, padarei kažkokį motociklą su vežimėliu (1.5) Kanda greitai pakeisk pirmam puslapyje. Ačiū Cha cha

jooo cia tai geras Cha chao siaip atvaziuok i meet’a irodysi mums ka turi Mirkto siaip tai labas rytas Laimingas

sveiki nisanistai, gaila, kad nepavyko dalyvaut meete - sergu, lovos rezimas Nustebęskitakart - butinai Taip

Durys bitumu išklijuotos. Kolonėlės yra. Šian gaminsiuos žiedus. Sekantis ir bjaurus etapas - laidų išvedžiojimas ir obšyvkės užmontavimas, bet taip, kad negirgždėtų Cha cha

rimtai rimtai Alus Geraio su Vasiuku taip ir nepasiryzom privaziuot paziuret i vykdomus darbus Nekaltaso kad negirgzdes tai liux Cha cha

sveik, kolega Šypsenalauksim kito karto Cha cha

del kokiu priezasciu galetu strigit gazo trosas NIssan Primerai, bo butent toks jausma, ypac perjungiant pavaras, gazas tarsi suveluotai atsileidzia, sankaba ismynus tarsi pergazuoja…ir uzkniso ta ziema, kiek gi galima… Šypsena

o tai gal koja kartais ant gazo uzstringa? Šypsenao ziema tai turi ir savu privalumu ir minusu Cha cha

gal troso isorine dalis kur prasitryne ir ten vandens, smelio ar dar ko pateko Nekaltas

As pora ideju pageneravau, mano kolege is panevezio irgi … kaip kitiem sekasi? Pufas1 reik tavo emailo! ie WLLas turetu man duot savo emaila Šypsena

tikrink privata Šypsena

dar i privata surtasyk idejas savo… nesuprantu kodel dar to nepadarei…

kai turesiu aiskiai suformuota minty parasysiu Šypsenao tai paskutini karta likau papizdavotas Cha cha

aiski mintis xujne reik beleko ir daug kad butu galima po to visiem susest ir nusprest kas geriausia Šypsena

bus bus Šypsena nebijok Cha cha

as jau i .doc prgeneravau siektiek, rasa is panevezio irgi… laukiam kitu… ELLas sake kad logo padarys Nekaltas kur jis? o idejos kur? Nekaltas

kada planuojam apsimatyma? ar pradzia darom on-line, ir kai bus kas nors rimtesnio…?

manau online tik reik surinkt idejas ant vieno lapo… beje galvodami ideja - jos samata mazdaug primeskit

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.2 39718.1…-=(722137088](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/241.239718.1…-=(722137088)

gerulis Šypsenatu man i laiska prv atsakyk ,a? Mirkt