Nike!


Nike!

Faina foto, tik to ženkliuko nereikėjo piešt (kurį ir taip blogai nupiešei), jis labai traukia akis nuo bendro vaizdo Nekaltas

Canyoufeelit?>> dekui ; > … tai as prie adidaso prisiderinau gi , kita nuotrauka prasom puma det !

na, jie bent adidas ne su paint nupiešė Cha cha

nenuovoka…

aušxxx turi į ką lygiuotis Juokiasi

Nebepjauk senka Juokiasi

dieve mano Juokiasi Juokiasi Tūsas Juokiasi visai be humoro jausmo Juokiasi60’s>> ir ka gi as anot taves pjaunu ? Mirkt senka ? wtf isvis ;DD ?

senis mot. gimine Valio

kvailas sarkazmas

60’s>> senis-sene . cia tarpkitko. ir isvis nelabai tu cia i tema su tais ‘seniais’. jei isizeidei tai sory, jokiu dviprasmisku keslu neturejau Cha cha nereik cia iskart “ple ple ple” … Gėlė ; ) ; D SpaceLover >> kur ? as jo cia nematau Miegantis

Nu tai norėjai sužinot - gavai atsakymą ValioNeįsižeidžiau aš, tiesiog nevykusiai prikolini, jei čia prikolu galima pavadint ir tiek žinių Labas

"ir ka gi as anot taves pjaunu " va klausimas Liežuvisnei prikolas kazkoks nei ka , tiesiog siaip adidas , nike dera pagalvojau Nekaltas o cia vienai kazkoki sarkazmai , kitiem ligiavimaaisi i kazka Juokiasi Žvaigždė

Grybą pjauni Cha cha ką daugiau Valio

Nervinas pana, kad tu už ją geresnė. Nesijaudink ir toliau stūmk. Aš už tave, aušxxx Valio Gerai.

Na jau, na jau Laimingas Aš apie pačią panelę nieko nesakiau, tik apie nuotraukos idėją. O ir pavydėt tikrai neturiu ko Labas

ojo Miegantis

60’s>> nematau jokiu grybu Nustebęs… gerai baigiu , nes cia is tuscio i kiaura Butelis Blogai ir beje turi ! mano plaukai tiesus , o tau reik tiesintis ; DD … sutemose*666 >> deje nestumiu LiežuvissayA!>> Miegantis reik lovoj , o ne prie Kompiuteris

O tu manai aš tiesinu plaukus, nes pavydžiu tiesiaplaukėms? Juokiasi Išsitiesinu labai retai, tam, kad kartais įdomu pakeisti išvaizdą LaimingasŽodžiu, atsibodo man čia Labas