Nik Perumov "Tamsos Ziedas" (Ziedu Valdovo trilogijos tesinys)

Nik Perumov "Tamsos Ziedas" (Ziedu Valdovo trilogijos tesinys)

Dabar kaip tik pradejau skaityti sia knyga… tikiuosi bus idomi, nes man labai patiko LOTR

kaip LOTR tesinys gali buti, jei visai kitas autorius…Nekaltas

Skaiciau ‘Silmariliona’ visai neblogas, tik ner vertimo i LT kalba Nežinau tik Anglishkai.

O tu skaitei ‘Hobitas ten ir atgal’?

Skaiciau LOTR trilogija ir “Hobitas ten ir atgal”. Girdejau apie “Silmariliona”, bet nezinojau tiksliai ar si knyga is tikruju egzistuoja Mirkt ir ar tai nera tik Tolkien gerbeju paskalos. Jo… siek tiek pikta, kad kazkoks zmogus parase LOTR tesini, bet taip jau yra… ir manau jam netaip ir blogai pasiseke Mirkt

silmarilion’as egzistuoja. kaip ir book of lost tales, kaip ir unfinished tales, bei kruva kurinuku, nebesusijusiu su middle-earth’u.

o vat perumovas pasinaudojo tolkien’u prasimusti i platesnius vandenis. bent jau mano kuklia nuomone. nes visa ta trilogija yr nebent vidutiniska. turi savo stipriu pusiu ir epizodu, bet kaip tais truksta kazko. velesni jo kuriniai kur kas geresni. vienintelis dalykas, kas patiko “Kol’co t’my” trilogijoje, tai visiskai pakeistas poziuris i orkus ir elfus. nebera absolute good ir absolute evil. visi pilki. visi gali pasielgti kilniai ir heroiskai. lygiai, kaip ir visi gali but nieksais ir siauraprociais ar fanatikais. tiek orkai, tiek zmones, tiek elfai. ir uz tai perumovui aciu.

hm…o tokia jau lietuvoj yra? Nekaltas

yra netgilietuviu kalba. tik vat rekomenduociau skaityt rusiskai (originalo kalba). vertimas visada lieka vien tik vertimu. ypac po lietuviu verteju kai kuriu…

olo, dauguma, kas moka rusiskai sako, kad geriau skaityti originalo kalba, bet gaila, kad as nemoku! Žliumbia

pirma knyga ir rusiskai skamba nudnokai. lietuviskai bijau ir pagalvot, kas ten bus Nekaltas

ale bet tai koks skirtumas Cha cha

Man visai patiko… ne Tolkien, bet neblogai Mirkt

“Elfu durklo” neskaiciau, bet shiaip knygas stengiusi skaityti originalo kalba. Pvz LOTR vertimas i Lt kalba yra tox koshmaras, kad ash net skaityti negalejau. O En kaip parashyta, labai maloniai skaitesi Girtas

Beje, daug yra autoriu kurie stengiasi pamegdzioti, ar atkartoti Tolkieno sukurta pasauli ir personazus. Taciau fantazijos neuztenka, patys nesugeba sugalvoti Piktas

As nemanaw, jog taip gerai moku anglu kalba, kad skaityti LOTR angliskai

seip "elfu durklas" visai ydomi knyga,tik aishku nelyginant su tolkieno kuryba.O kalbant apie knygos virshelio dizaina,tai ishviso patylet belieka(kaip ir apie visu "eridano" knygu virshelius)…

Jo. Ir man tas patiko!

Perskaičiau Tolkieno “Hobita” ir visas tris LOTR dalis, taip pat ir “Elfų durklą”. Ir kagi? Ogi patiko. Taip
Visai neblogai aprašyta Moraja, kas mane nudžiugino šioje knygoje Mirkt

Tikrai neblogai.

skaiciau visas isskyyrus eflu durkla…negi ten tikrai buvo ka pratesti? ;V

[quote]
XIIIiliuzija rašė:

skaiciau visas isskyyrus eflu durkla…negi ten tikrai buvo ka pratesti? ;V
"Elfu durkle" pasakojama Vidurzemio istorija praejus 300 metu po Ziedo Karo. Tikrai idomu.

<p>Kas nors pasakykit: Apie ka bus pasakojama “Chenos Adamante”?</p>