Nieko neisejo

O turi didelį?

ar buvot kavinėje Paneriuose? Ten nepaprastai gražu.Na,suki už Vievio į Širvintų pusęGerai

Vat kodėl jūs visada taip????Negi mano priežastis nepateisinama? Tai gal jūs nesuprantat?Baisu

Dar žinot,kur įdomu? Važiuojant į Trakus, yra tokia kavinė, kur gali pats pasimeškerioti žuvį ir ją tau paruošia.Sako ,įdomu, bet aš nebuvauGeraiČia žvejams turėtų patikt, aš tai meškeriot nebandžiusNe

gajecchka, as nekalbu apie visus be isimties, bet…

Tikriausiai būna smagu,aš tik pasvajosiuNekaltas

gera kavine jooo, man gitruoklis masina sudaquze toje vietoje puikus prisiminimai

Siap, Palangoj…ne del zuvies…
Zvejybon ruosias…
Trakai…

prasau neizeidineti man apsaukiant ji girtuokliu NeNeNe

linksmai pasiaustiTūsas, /kas ten apie Palanga blogai, varykit i kaima, ten oras svaresnisJuokiasi/ busiu tulpiniu mieste gaila, o taip atvaryciau i Tūsas, gal truksite dvi dienas?? Sekmadieni jei sveikuosiu galeciau, gal tulpiniai nenuboginsKanda O siaip gero vakaro. tiesa kokioje vietoje ta kavine???

nu kavine ant kampo prie viesbucio .Jei butu Gerai nuotaika visa hebra eisim valgyti bvandeliu su obuoliais Mirkt,gersimKava

egleli, tu ten esi buvusi Cha cha

Ka gi, su liudesiu primenu, kad:

Registracija vyksta tik iki geguzes 8 dienos, 17 val.

Jei nera norinciu, prasysiu moderatoriu sia tema uzrakinti ir pakasti Žliumbia

Organizuojami du meetai tą pačią dieną, bet norinčių dalyvauti nei ten, nei čia. O aš tai visai norėčiau į Palangą.

Nesuprantu tada kodel nesirasai, Miglute? Jei bus uzsirasiusiu bent koks 10 zmoniu, viskas vyks, bet negi vaziuosime dviese su Arron?Cha cha

Na aš norėčiau, kad kokia, kad ir nedidelė kompanija iš Šiaulių susiorganizuotų ir atlėktume tada visi. Vienai važiuoti per didelė prabanga.

Siaip jei jau nutartu dauguma vaziuot i Palanga, tai as savo tema ir uzdaryciau, taciau pats ta savaitgali vistik tureciau but Siauliuose…

Ka gi, mielos moderatores, laidojam sita tema ir bus ramu Liūdnas