Nieko neisejo

Nieko neisejo LiūdnasLiežuvisLiūdnas

Sioje temoje prasau registruotis visus
norincius ir galincius dalyvauti s.m. geguzes 17 diena Palangoje, "Omiros" kavineje (Vytauto g., priesais savivaldybe, adresa patikslinsiu veliau) respublikiniame "Bangos" klubo "30plius" meete - vasaros sutiktuvese.

Registracija vyks tik iki geguzes 8 dienos, 17 val.

Kad jau "parisau" sia tema, tai noriu pasakyti, kad mintimis busiu su Jumis visais Apkabinimas Gero meet’o, bukite aktyvus Gerai

1.Vaziuosiu autostopu
2.Nakvosiu pas bobute uz 10 lt
3.Nepriestarauju Ne

nebukit kvaili, darykit geguzes 31 diena,
as irgi dalyvauciau, bet turbut busiu isvykes is LT ta savaiteLiūdnas

Nevaziuosiu Cha cha
Miegosiu savo namuose Cha cha
Nepriestarausiu, kad jus pakeisite dislokacijos vieta Cha cha

Sekmes visiems, kas vaziuos i Palanga Labas

Labai noreciau bet dar nezinau, reikia pagalvoti Šypsena

Ir vėl negaliuNeMūsų kaime 05.16-18 vykas tarptautinis folkloro festivalis, o "Runga" taigi gaspadoriai.Ne,niekaip negaliu.Visur nesuspėsiuNeLiūdnas

Man irgi geriau tiktų,tuomet būtinai dalyvaučiauGeraiTaip NES ATOSTOGAUSIU TUO METUŠypsena

  1. Noresiu nakvoti ,…ziurint su kuo?Nekaltas
  2. I Palanga noriu vaziuoti ,bet…NEGALIU.
  3. Nepriestarausiu,o gal?Nekaltas

Gal tikrai kokią kitą dieną pasirenkam. Dirbu iki vakaro geg. 17…Žliumbia

Dragon, tai siulai trecia karta keist data? Tai kada ji bus pastovi???Liūdnas Ir nuspresk zmogau,kada cia is tikruju viskas vyks

ar ten galima sokti?

Kadangi mane ištrynė aš irgi nedalyvausiu ir miegosiu kur norėsiu LiežuvisCha cha Sėkmės keitaliojant dislokacijos vietą.LabasIgnoruojuCha cha

geriausia butu geguzes 17 diena daryti meeta pusiaukeleje tarp Vilniaus ir Kauno - Backonyse

Nu va,kaip tik Palangoj busiu,atostogausim su mano Romeo,jei ka,prisijungsim,nakvyne rinksimes po zvaipzdetu dangumMirkt

Mes su Kala vaziuosim bet kokiu atveju, net jeigu meetas ir neivyks, tai jau nuspresta.Gerai
Rokkai Lūpos, visada atsiras nepatenkintu vieta ir laiku. Kai nera noro, priezasti surasti nesunku.Šypsena

Ateisiu jei neprilaksiu anksčiau.Girtas

Ner ka veikt…Palangoj…

Yra, yra…Tik noro reikia Flirtas