NFS - U2 .... geriausias.


NFS - U2 … geriausias.

Uzsimaniau truputi geriausia NFS palosti Cha cha dulkejo stalciuje, tai nusprendziau DVD-rome nuvalyt ji Cha cha gerulis geimas… Myliup.s. tik vat neduoda geros rezoliucijos uzsidet :confused: cfg irgi nerandu :confused: Tai vaizdas siek tiek suplotas Cha cha

As taip pat pries keleta menesiu dar karta ji perejau Šypsena

Cha cha atrode lyg ir geriau, na bet laikas ir gt5 daro savo Niam niam

Baisu Pavargęs Cha cha

Man antroj vietoj po MW iš NFS. Šypsena

As atsimenu kazkada zaisdamas toki Sega zaidima Zero Tolerance maniau, kad tai geriausia imanoma grafika… Paziureti i ji dabar… Taip laikas daro savo vyrai ir moterys Cha chaPaziurekit i save, i veidrodi po 20 metu Šypsena

Idomu istikro kaip bus tas Need For Speed world, girdejau free to play nfs MMO atrodo tai gan neblogai is filmuku kiek youtube radau Šypsena

Geriausias NFS manau būtų penktasis. Porsche. U2 ir MW visai nieko. Dabar kalu Shift. Irgi patiko, bet turi savo minusų, kaip koks prostreet.

man shift nuobodus… ir pro street toks pat buvo… undercover ****u ****as. kiti neblogi Šypsena bet man NFS visada su miesto lenktynemis susijes… arba nuo kokie egzotisku vietu Šypsena bet ne lenktyniu trasose Šypsena 4 NFS gal geriausiai tai perteike Šypsena

pirmas geriausias Mirkt

man tai shift geriausias

klebas Geraizero tolerance buvo mano pirmas geimas ant sega mega drive II Cha cha