Nežinau..

Nežinau…

Kaip jus manote? Ar mergina ir vaikinas(pora) gali tureti paslapciu??? Ka galvoti,kai draugas turi paslapciu ir sako,kad tai vyriskas reikalas! Ka tokiu atveju galvoti?Ar verta pasitiketi?Ar tvirti tokie santykiai su ,vyriskomis, paslaptimis?

Kiekvienas zmogus turi didesniu ar mazesniu paslapciu

blogai draugas daro !!! apie vyriskas paslaptis visiskai nereikia net uzsimint, nes tada prasideda nesamones, nesusipratimai ir t.t.
bet jei ten daug tu vyrisku paslapciu, ir pastoviai ishsisukineja tai ner gerai draugystei!

bet mane nervina kai draugas turi paslapciu!!!

siaip gali…bet mane tai irgi nervina…Nustebęs

manau kad kiekvienas zmogus turi tureti siokiu tokiu paslapciu,tik apie jas garsiai neuzsiminti savo antrai pusei ar kaip kitaip cia pavadinus Nekaltas

as ir taip manau…

na zinoma zmogu gali tureti paslapciu… Šypsena bet tos paslaptys neturetu buti susijusios su jusu santykiais Šypsena priesingu atveju slepdamas jas… jis tikrai elgesi nepergeriausiai… Šypsena

As taip pat taip galvoju Taip kiekvienas turime paslapciu ir nebuna visiems jas zinoti, tai asmeniska…

Ziurint kokios tos paslaptysNekaltas… Aisku, geriau, kad ju nebutuNekaltas… Bent jau as negaleciau visiskai pasitiket zmogum, kuris nuo manes kazka sleptu…

Jei bus daug tokiu vyrisku ir moterisku paslapciu,— tai klausimas kam isvis draugauti.

Kiekvienas turi savu paslapciu, o jei tavasis apie tai uzsimine, tai dar nereishkia, kad jis yra blogesnis uz tuos, kurie slepia, kad turi paslapciu ir vaidina atvirus LiežuvisLiežuvisLiežuvis

man taip nebyuvo tai nzn ka patart, bet as uztai kadcpaslapciu neturetu but

kiekvienas zmogus turi savo mazyciu paslapteliu,kitaip butu visiskai neidomu,bet ir su paslaptim nereikia perlenkti lazdos

tai neisvengiama. o ir nevisada norisi su kazko dalintis viskuo ka tu turi

as kai draugauju su vaikinu,tai stengiuosi netureti jokiu paslapciu! Vaikinai pyksta ant panu,jei jos ka nors slepia o jiems tai viskas galima!ar taip teisinga?

Su vaikinu esam atvri ir kalbames apie viska … Taciau yra tokiu dalyku ,kuriu jis man negali pasakyt ,nes prizadejo draugui (tarkim del to draugo asmeniniu prizasciu) … As esu labai smalsi ,bet siuo atveju pilnai juo pasitikiu ir stengiuosi nekamantineti … Jei galetu - tikrai pasakytu =)

TaipTaipTaip

as tikriausiai niekad to nesuprasiuŠypsena