New Nintendo 3DS XL


New Nintendo 3DS XL

Taigi po kokių 18 metų pavyko padaryti upgrade Šypsena Ir galiu pasakyti kad tikrai naujas daiktas viršijo lūkesčius. Aišku jeigu RPG, ar Tactical RPG ar arkados nėra tai kas patiktų, tai gal tada ir nerekomenduočiau. Bet jeigu patinka tokie dalykai kaip Final Fantasy Tactics, ar šiaip JRPG arba apskritai Nintendo produkcija, tai mano manymu tai yra super dalykas. Neveltui dabar IGN pirmos 3 vietos yra būtent vienas 3DS žaidimas Šypsena Kas liečia patį 3D tai galvojau ar imti su ar be, bet tikrai rekomenduoju imti su 3D, tas efektas tikrai pastebimas. Baterija laiko tikrai gerai ir pasikrauna labai greitai. Labai patinka kad bet kada gali užlenkti ekraną ir visada pasidaro pauzė. Žaidimų pasirinkimas nėra mažas, aišku jie nėra labai pigūs Šypsena Jeigu kas galvoja apie pirkimą galiu duoti daugiau info, bet rekomenduoju iškart nusipirkti ir didesnį microSD. Man atrodo defaultinis tik 2Gb. Kas dar keista, kad pakuotėje nėra pakrovėjo Cha cha reikia pirkti atskirai, kainuoja jis ten iki 10 svarų, bet jo tiesiog nėra…

Kaip tik norejau rasyti apie pakroveja Cha cha pas mus pirko viena kliente toki, uztikrinom kad pakrovejas bus pakuoteje, po to paskaitem, kad ble nera Cha cha tipo gamintijas duoda laisve paciam pasirinkti koki pakroveja naudoti, bet turi pirkti atskirai Cha cha

reikėjo prie to pačio ir didesnį SD įkišt, nes pvz Super smash bros užima daugiau negu pusė default vietos Šypsena

O tai kai išsikrauna įkrauta baterija išmeti ir perki naują? Kapitalizmas pažengė daugiau nei maniau, tik neprisijunk savaitgalį prie neto…

^ Taip illuminati confirmed

Bloga foto kategorija. Reikėjo dėti į žaidimai->Įvairios

^ taigi fotkėje žaidimas ir ne vienas matosi Šypsena

Senai senai buvo bandoma paleisti 3D telefonus. Taip ir neišpopuliarėjo. 3DS kažką bando iš naujo padaryti… Gal ir pavyksta. Įdomu, ar 3D filmus/foto eina žiūrėti? Su telefu tai taip, bet stabdo šiek tiek, nes geležis žiauriai sena (samsung s2 lygio).

Aš prieš porą mėnesių tokį nusipirkau, atskirai ir pakrovėją pirkau (dabar dar teko antrą nusipirkti nes grįžau į europą ir pasirodo adapteris netinka nes 110V Nežinau). Pats daiktas tai labai fainas. Kas dėl filmų - galima per netflixą žiūrėti, youtube taip pat yra. Kol kas turiu tik kelis žaidimus, visi kartridžuose, tai nesijaudinu kad vietos pritrūks. Dalykas tikrai fainas, super kelionėse - ar važiuoji autobusu pusvalandį, ar lėktuve kelias valandas, labai padeda prastumti laiką ir nereik sodint telefono. Minusai - brangūs žaidimai, gan lėtokas softas, na ir tas faktas kad reikia papildomai pakrovėją pirkt nedžiugina. Pliusai - patogus, portabilus, žaidimai tokie kurių ant kitų platformų dažnai nepažaisi, o pereit juos užtrunka ilgai, tad visumoj - rekomenduoju. Ir būtinai XL. ŠypsenaĮdomu kiek užtruks kol Lietuvoj street passinsiu ką nors. Cha cha

O tai ne geriau koki PS pirkti ar Nvidia?

gal ir geriau, aš nelyginau su jais, būtų įdomu jei kas pakomentuotų jei yra tekę susidurt. Šypsena

o tai ner kokio priedo prie telefono su papildoma baterija ir fiziniais mygtukais? nes man kazkaip siai dienai tai nelabai suprantamas irenginys. EDIT. zinoma kad yragadgets-reviews.com/review/113-the-best-gamepads-for-a ndroi d-mobile-devices.html

arba skytech.lt/vrmcgpvolcanoflame-modecom-volcano-volcano-flame -tablet-gamepad-p-289274.html skytech.lt/bluegc02-ksix-gamedroid-bluetooth-gamepad-for-an droid-games-black-p-289792.html bei turbut populiariausias varle.lt/pc-valdymo-pultai/speed-link-myon-mobile-zaidimin is-pultelis-bluetooth.html

Kas liečia žaidimų kokybę, tai visiem iOS ir Android žaidimams dar toli toli… Įdomu ką Nintendo pasiūlys šiais metais būtent telefonams, bet kol kas tai… Dabar žaidžiu Luigis Mansion 2 ign.com/games/luigis-mansion-2/3ds-110795 nu nesveikai linksmas žaidimas. Gal čia man taip, bet pats ĮDOMUMAS žaisti yra daug daug kartų stipriau negu įsijungius kokį Fallout4 ar kitą AAA PC žaidimą… O ir pačių žaidimų ilgis Apsvaigęs dauguma lipa virš 50 valandų…

o tai emuliatoriai?

aš tą patį Luigis Mansion žaidžiu, irgi patinka. Šypsena ir naujas Mario and Luigi Paper Jam kabinantis ir įdomus.

RTFM, emu ar patems tavo telefonas. o apie 3D ir du ekranus tai įsitikinęs kad tikrai NE. Cha cha

iustae aha turiu ta irgi, geras Šypsena nors įvertinimai apie 7, bet aš daugiau duočiau, pvz turn based RPG combat bet kuriam irgi reikia skilo laiku paspausti reikiamus mygtukus priduoda įdomumo Šypsena

ant tokio ekranelio net normalu rpg graju kaip final fantasy eina zaist? Apakęs