new leather...


new leather…

Kas naujais mocais dziaugias,o ash kolkas nauju kombezo… P.S.-Streetai- Liežuvis

kangaroo leather? reikejo i ivairias det Mirkt

Pagal kataloga tai kangaroo,bet man tai ko nepanashu,greiciausiai bizonas… Nes R_Lady tikrai kagooros turi ir ten zymiai oda plonesne…

Apakęs arlenas nesas Gerai reta oda Juokiasi

ornas kieno g-bos ji ? kiek litu mokejai uz new ?

Laimingas

ko cia man savo seileta liezuvy rodai Šikšnosparnis gerai man ir SPIDI apranga !!!

Italu gamybos ir pagal kataloga NEW kaina 1100Eur,bet jau dabar ji turetu pigti,nes modelis jau kaip ir “pasenes” skaitos… Bet pasiuvimo ir odos kokybe tikrai unreal…

visa pasiuvimo ir odos kokybe atsiskleidzia griuvimo atveju… siaip daug jas varo su jom uzhsieny. svarbu kad patogi butu

Blemba Ornas man sita is panoses nushvilpe Liūdnas jei kas dar tokia ar o panasia uzmatys svilptelkit man… Ieskau… 50-52 d.

Siaip ji tau didele butu,nes man bisky laisvoka… Bet tavo dydzio RaimisRR turi…

to paganz> cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=54009&it em=4510019259&rd=1

nors as vokiskai neferstein, bet man regis ten 56 dydis. bet kaina good Apakęs

to R_Lady Ten yra parduotuve,tai manau,kad del ismeru problemu neturetu kilt MirktTiesiog cia sau ziurejau sau del to ir imeciau pagal savo dydi.

Nerealus Apakęs Gerai

turiu ir as toki Cha cha liuks kostiumukas tik man reikia truputuka per liemeni pasiaurint arba valgyt daugiau…

raimis, tai dar laiko turi, zhiema pries akis Šypsena bet geriau susisiaurink, as savo spidi siaurinau, tai db kaiptik ant manes