Netycia parduotuves masinu aiksteleje kliudziau pestiji. Kas uz tai gresia?

Netycia parduotuves masinu aiksteleje kliudziau pestiji. Kas uz tai gresia?

Sveiki, nutiko man tokia istorija ir noreciau suzinoti, kas gali atsitikti: Masinu stovejimo aiksteleje isvazinejau atbulas. Apsidairiau - lyg ir saugu manevruoti. Man is kaires stovejo masina, todel ziurejau kaip jos nekliudyti, nes pats atbulas sukau i kaire. Ir visai netycia, nematydamas kliudziau pestiji, kuris ejo vidury aiksteles (vaziuojamojoje dalyje). Pamaciau kad nieko rimto. Tiesiog siaip ciut ciut kliudziau. Jis man kazka pasake, bet nieko nepuole daryti, tai as ir nuvaziavau. Apsisukau ir jis po to mane bando stabdyti. As sustojau (negi begsi, juk nieko rimto). Jam (senyvo amziaus zmogus) pakilo nervai ir pradejo mane kaltinti. As iskart atreziau kad jis buvo vaziuojamojoje dalyje. Jis tipo to negirdejo ir pradejo grasinti liudininkais ir tt (beje, ju tikrai buvo). Zodziu pareke pareke ir nuejo, dar mano numerius demonstratyviai isidemejo. Tada as nuviaziavau. Siaip as nepersikau, juk neuzmusiau jo, tik bande mane tikinti kad koja suzeidziau. Nors ejo lyg niekur nieko. Bet tiesiog idomu ir ramybes delei noreciau suzinoti, kuris is musu kaltas, ir kas uz tai gresia. Dekui

mano nuomone, tau visiskai nieko negresia, nes jis ejo ir nuejo ir jau tave pamirses. paprasciausiai tuo momentu supyko, kad iskart is maskes nelipai jo “slaugyt” o bandei vaziuot. Nu kox teisinikas tau viska smulkiai nupasakos, bet: Jei jis kreipsis i teisesauga ir sitas ivikis bus iformintas kaip “AUto ivikis” be kalbu gali ruost 5000Lt uz pabegima is ivikio vietos. Kas liecia nukentejusiji, tai jis turetu su tavim teistis del materialines ir moralines zalos, kaip suprantu. oir tu ir as ir visi kiti zinom, kad senis nesiteis, nes: 1.jis senis ir adr piktas ( tokiu niekas nemexta) 2.jis tik “isidemejo” tavo numerius, o tai reiskia, kad jis juos jau sekmingai ir pamirso, nes jis- senis 3.Kaip sakei, nuejo “kaip niekur nieko” reiskia jam nieko tokio, ka po laiko, issiemes apdukcija galetu irodyt teisme, nenutiko, reiskia jis su tavim teistusi nebent noredamas tave panervuot. Ar daug seniu lietuvoi, kurie tokiai prabangai turi pinigu? isvada gali kuo ramiausiai “tykot” kito senio, bo sitas tave jau pamirso Cha cha

na siaip tikrai nieko tau nebus, nes liudininku ir tu gali rasti (savu), plius tu nevisai pabegai is vietos, o tik pasiziurejai kad jam viskas gerai ir vaziavai bet nenuvaziavai, o telefono numerio tikrai tavo neatsimins, nes senukai serga skleroze, na nebent uzsirase kur nors Cha chaKita kart buk atidesnis, sekmes

Jei sumusimo nera, fig jis yrodys ka nors, sakyk pats ejo ir atsitrenke Cha cha

Kokio telefono? Cha cha Juokiasi, kas cia serga skleroze? Cha cha Juokiasi

Cia kartais ne jusu darbas - delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=4799193? - Gal irgi kur nors nepatogiai pasimaise. Danijoje teko matyti, kaip automobilis dviratininka uzkliude (netycia) - tai vairuotojas tuoj pat issokes keliolika minuciu jo atsiprasinejo. O lietuvoj kas - pritrenkei seni - gerai, pansiju maziau moketi reikes, pritreskei pypli - irgi neblogai - o gal nusikalteliu butu isauges. Svarbiausia - kaip sake Sniechkus MELUOTI ir savus “liudininkus” tureti - krimi.

tiesiog negaliu susilaikyt nuo floodo, bet tikrai liux komentatas Cha cha Gerai Gerai Gerai

Na, kaltas be abejo yra vairuotojas. Pirma - masina yra padidinto pavojaus saltinis, antra - manevras aiksteleje. Jokios ten vaziuojamosios dalies nera, bijau apsirikti, bet aikstese prie supermarėketu taikomas gyvenasmosio zonos rezimas. Toliau - pabegimo is autoivykio vietos niekas neiformins. Nes bet koks prisilietimas masina prie kitos masinos ar pesciojo nera autoivykis. Turi buti zala. Zala turtine ir neturtine. Kelniu jam nesuplesei? Mirkt Zalos fizinei sveikatai senukas neirodys. Emocine zala - galbut, irodinejimo technika, bet abejoju, ar teismas, neturedamas jokios fizines zalos irodymu, imsis emocines zalos. Todel sausas turetum iseiti is sios situacijos. Moraline puse - nu negi tokiais atvejais sunku iskelti subine is sedynes ir paziureti, ar zmogui tikrai nieko neatsitiko.

na jei butu mashinike vos ibrezes, tai garantuotai butu ishlipes ir ishsinagrinejes, o chia bakst diedoka ir varo ramiai. Shiaip gerai, kad nieko rimtesnio nenutiko, bet visada po tokiu atveju reikia ishlipt ir paziuret. Buvo chia viena “shaunuole”, kuri leke, pervaziavo kolegai koja, atsisuko zvilgt, ir nuleke… Laimei radom ir paklausem ar zino kokia jai bauda priklausa, tada bent gydyma apmokejo. Bet visada geriau ishkert ishsiaishkint, negu “labai skubet” o po to laukt kas bus…

Kaltas esi tu,o grest tai zinoma realiai niekas turbut negresia,nebent jam koja rimtai suvarei,ji sugangrenuos ir senukas mirs,bet pries tai dar prakeiks tave. O siaip atsiprasyt reikejo,ir tiek Nekaltas

shiaip pachiai teko su panashiais reikalais susidurt, del liudininku - juos reikia ishkart isiformint, uzhsirashyt telefonus, vardus, pavardes, nes paskui atrasti liudininkai, jau ne tokie svarbus, jais tyrejai nelabai tiki, nes tai gali buti pachiu nukentejusiu nusamdyti zhmones.

ash ish tokiu wisam gyvenimui teises atimciau idomu tau gera butu jei ant taves uzvaziuotu kad ir nestipriai atidesniam reik but, tai ir vaikus mazus suvazinet gali o tai tai nieko negresia buk ramus

as papasakosiu toki atveji. tai buvo pernai pavasari. viena mano drauge ejo, na taip tavo pavadinta vmasinu aiksteles vaziuojama zona prie Mindaugo Maximos. norint iseiti is tos maximos nelabai yra kitas kelias. ja irgi kliude vairuotojas. ji nugriuvo, susitrenke ir susidraske kelnes. vairuotojas isiko galva ir paklase ar nieko. ji nieko neatsake,nes tikrai buvo issigandus,o is sono smugis neatrode stiprus. vairuotojas taip ir nuvaziavo per nesiaikines…bet esme tame,kad viskas vyko pries policijos nuovados langus, tai cis del o vairuotojas liko nubaustas-is jo isiekojo jai moketi po 50lt kas menesi puse metu,nes pasirodo sumusimai buvo nemenki,nors pati atsitojo ir dar pesciom iki univero (senuju rumu) nuejo ir dar jis jai dave 200lt uz kelnes. jei ne mentai vargu ar ji butu kaka dariusi,bet jei butu dariusi,tai visas vaizdelis buvo uzfiksuotas maximos kamerose Taip

Na zinai. Pvz, mano pazystamas karta nestipriai trinktelejo girta kaip tapke chroniu, kuris isejo vidur gatves, ir ka, butu uzmuses milijonas nemalonumu, ir tt, tai kai chronius atsistojo, buvo nujungtas kitu budu Cha cha, ir teisingai Šypsena

Taip ir nesupratau-padare ji visgi ta kaka,ar ne?

kazka Šypsena o ne kaka Šypsena