netojotos

ble kaij boboms ner ka apsirengt, tai taip sunku tuos ratus ka surast Juokiasi

Aertai, nu 10kg tolimuju reisu i men uzkelia atsipalaidave. It savaitgaliai namie ne furoj.

Nebus mb jų pačių gamybos?

Mb rusu rinkimo ,turi tiksliau turejo kalugoi zavoda. Nakcio, bl man sunku kaza pasakyt apie ratus,kurie nėra OEM. Ziureč is oe is audi,kad ir kazka is naglesnes linijos.

Kad tie visi gamykliniai taaip jau pabode Cha chaIdomu sitie rotoriai, cia audi ratai, ar irgi kitaicu improvizacijaibb.co/wgXJPQ4

Kaži ant VW 2.0 TDI variklio rašoma kur nors koks tai varyklis pvz. BKD?

bagaznyke, zapaskes tazike, ant sonines sieneles.

Nakcio, nenuskaiciau gal kazko. O tavo tie kur uzdeti blogai? Paplepėkim

nakčiau, čia lyg org ratai, pas S’kes būdavo ant A6/A7 lyg, kupe pataisyt galės:ru.m.autoplius.lt/objavlenija/audi-s7-naujos-originalios- dalys -www-gtvtrading-lt-novy-4847362.html

nakčiau Gerai

Robis, cia tavo linke rotoris vulgaris. Cha cha Tie patys elementariausi. Toki patys zanudni kaip ir mano. Dr, a fyg zino, man pastaruoju metu kazko viskas blogai. Cha cha Siaip geri ratai, padare kaip naujus, bet ne Harlemas… Cha cha

Tai susipisk auksinius dantis ir džYnsus nusmukusius,daug maz ok. Ai dar orine pakaba su pultu,kad rajone pašokinetum su kabriku Cha cha jei rimtai,man tai dabartinis vaizdas toks švari,išgryninta a5 be jokiu nesamoniu ir dar uz vairo seneliumbs Cha cha. Paplepėkim

Apie amerikos logistus galeciau papasakot dau ir issamiai, bet faktas tas, kad ju visokiu yra - vieni ju semia daug, kiti maziau :grin:

Nu jo… Priminei man situacija. Pereita vasara dvirka apsirinkes tvarkiau kaime, ir kaimyne, mano padruzke tokia pencyja, klausia- ka tu cia vel sprogdinsi? Sakau dvirka tvarkau, minsiu i Klaipeda pasivazinet. Ir ten tokia pussiau vietine srotas su priciepais nugirdo, kaij uzsivede- mol ot vyrai! shooda mala, o mums su vaikais- lengva galvojat? Bet taip piktai… Juokiasi Ble primeciau- o prie ko cia as. Bet nafig nutylejau, vos ne skolingas, ar nusikaltes tipo pagal srota turejau pasijust. Juokiasi

Vyrai iki mirties turi malt Cha cha ryt varau i fazenda,kurensiu lentas senas ir turiu isitaises vamzdi 120mm metalini,ikalsiu i viduri laužo ,kišiu i vidu makroflexo balionus,turiu 8vnt. Zjbs kala,svarbu imest baliona ir ant virsaus senu lapu prikist ,garsas geresnis Juokiasi

su vamzdziu Gerai sugalvota. garantija, kad kakton negausi. Cha chaas irgi kada cia meistravojau- pajami ta metaline kempinele kur puodams sveist, israuni viena ta drozle, ir pajungus prie laidu ja i bambali 5ltr su puslitriu benzo ant dugno. norejau paziuret, ar suveiks kaip zapalas. tai kaimynkos irgi labai domejos, ka cia mol meistrauji. ir jau stebejo. Juokiasiprie kronos pridejau- suveike labai gerai ir gana greitai. Cha chakaimynkos ciuju ne tai, kad apsimyzo, bet meeztelejo tai tikrai. Gerai

mentus iškvietė?

As is fazendos senas lentas dazytas ir pan i garazu bendrija tempiu, ten vertinamos Šypsena

nu joo… apsviete mane zmogus fb cia yra originalus audi rataiibb.co/8mQYs7mibb.co/VTFvNqKibb.co/4fvPthvo tie rotoriai su daug briaunu- kitaishina. Kandanu ka reiks ieskot toliau, nes tie visi oem, toki pati zanudni kaij ir mano Cha cha

Vamzdis susigalvojo kai kelmus deginau senus,ziuriu serdis ispuvus isdege ,bam i vidu dichlofoso baliona. Baąm vietine haubica link baznycios kupolo Girtas