netojotos

O jo, sėmikai Girtas

Stalaktitai be sveikatos draudimo bandai suktis? Paplepėkim

Cia kai musiskiai murziai prisivaigsta del algu,nors realiai šdnkiai. Pas mane darbe buvo ispanai 3men. Pasakojo, Madride kaip ir viskas ok,bet 100km aplink, algos duok dieve 1.2k

Sixeri, Average NY annual:$73,811 monthly:$6,150 Average LT annual: 20.200eu monthly: 1679e

tiktok.com/@mantas8/video/7096538694852627717?_t=8SKTObILk CE&_r=1 Valio

Rafi, prieš ar po mokesčių ?

Raf, o tai kur 10 ir provincijoj? Aliaskoj čia? Cha cha

NY provincija Taip

uzkampis…

Ka ir sakau ,kad visiska klasika. Prisisvajoja zmones,kad nuleksiu ten ir ten,prisikasiu euru ir sedesiu atsilošes Cha cha Nu taip, turiu pvz. Nuleke i usa,dirbo santechniku,paskui ant saves pradejo,dar kelis lietuvius pasieme,tevas atvaziavo,jybašina daug ir direktorius ir tevas. Bet turiu kita pvz , pas mus sklepe tevas su sunum kanalizoko vamzdzius keite. Dirbo 2dienas. 2.1k€ darbas+materjolai. Bet man abiem atvejais nepanašu i semima nuo medžiu Cha cha

Kiek turiu amerikiečių pažįstamų per darbus, tai visi dirba LABAI daug. Aišku, uždirba irgi. Gerai Blogai

youtu.be/2dyuXOykjJIŠo vi paciki na mocikach, s polnim bakom benzika Cha cha Girtas

vm.tiktok.com/ZMLcbXcRu/?k=1 Mb kokIbe

Santimai, aš kaip gerai susipažinęs su tokiom, tai priekaištų turiu vos keletui vietų : durų rankenom iš vidaus ir tikrai ne pačiai patogiausiai bagažinės rankenai. Visa kita norma.

padanguparduotuve.lt/brock-5x112-r19-8-5-et36-b35-bmfm-692 244?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=facebook_dynamic_r etargeting&fbclid=IwAR23afWuV0tALWFM7jhdYtw-_6W_FAXMwaW1syxsTh2ZM-nhGV aT8PxuBbQzjbs shiti ratai, ar kitaischina padoda? Nekaltas

Na as susidures asmeniskai su logistais, tai tiek vairai tiek vadybybininkai semia atsakanciai. Tiesa, kada euras su baksu susilygins? Pzdc tuoj subine su euru valysim man antrodo… 67 rubliai 1 euras :confused:

Nakčiau Ne

Siaip 300rubliu

Rafi tu gal baik zydeti…juk tu engineras o ne jiekanomistas …

Nakciau, blogai - brockdara ir co. Kazkada gal ir buvo midrange ratai, o siaip pigiu kitaicu lygio Rafi, jau rodei savo suvokima kiek ten vairai ir logistai “semia”, taip kad aciu uz nuomone Labas