Nesuprantu klausimo?


Nesuprantu klausimo?

Isvis, kas cia yra? Kaip tai skaiciuojama? Butu labai gerai, jeigu kas nors paaiskintumet! TEISINGI ATSAKYMAI: 1.B 2.C 3.B

be reikalo tokie dalykai neklausiami… reikėjo mokytis… o šiaip, tai į klausimą atsakinėjant, naudojama elementari logika…

Nesąmonė

Samone samone, tokie 12 klasej per egzus buna. O siaip paprasta - atsidarai worda, pasidarai lentele 3x3, pasiimi eraser irankiuka is lenteliu toolbaro ir bandai istrint linijas kaip pvz. Jei neina, reiskia, reikia keist tos linijos “spalvojima”

Geras! Supratau! Geriausias patarimas tai “elementari logika” Gerai Cha cha Aciu Mirkt

tokius pačius klausimus turėjom per 11 klases excel infotesta Šypsena

aš kažkur tokį sprendžiau. Nesupratau aš jų

Susmirdes lietuvos svietimas ŠpygaAs tai valstybini laikiau informos, teorija 100%, praktika 0% Drovus

durniu_vadas_n1, Cha chaAtsimenu, kad man per komp. raštingumo įskaitą kažkas panašaus buvo, o gal per ‘krokodilo’ konkursą Kietas

Kalbant apie ta iskaita… Isejau po 8 minuciu, nes nebuvo ko veikt joje Cha cha Diplomelis guli, kurio niekur nepanaudosi

Kai pasiklausau kaip “moko” informatikos mokyklose, tai nenuostabu, kad elementarių uždavinių nesupranta… Ta įskaita irgi komedija… Kai pirmą kartą ją padarė, tai beveik niekas neišlaikė (aš išlaikiau pamenu), tai kartelę nuleido ir pridalino jau tada tų “raštų” į kairę į dešinę. Tai ir pajauti, kad turi bevertį popierių, kuris iš pradžių kažką rodė (kai išlaikė pirmu kartu koks 1-2% iš visų, tai jau šis tas).

Jazau, kokie visi teisingi Šypsena

Hehe, da same shit - išlaikęs buvau tarp 3 ar 5 iš ~90, tai buvo gerai… na ir kas, praėjo kelios dienos, pasirodo išlaikė ~70 ar ~80 :]]

pffff… nu ir klausimai… kox tikslas is tokio egzo? Gal geriau toks klausimas: 1. Kiek cia " " yra tarpu?

Infernal, ats.: 1 Taip

minep > neatspejai - penki… bet 3 sriftu Juokiasi