nesuprantu kjp galima sHitaip pasielgti...

Žvaigždė nesuprantu kjp galima sHitaip pasielgti… Žvaigždė

kaip zmogus gali taip padaryti…? geda… nesuprantu… tuo labeu , kad pac is mokyklos isejes del to , kad nepritapo prie bendraamziu… slykstu… mokyklos lygis smarkei krenta… biznews.lt/skundai/index.php?id=754

vel tu su didziaja h? Apakęs

del to kurei tema?

cia menas Juokiasi

cia debilizmas auksciausio lygio Baisu

nu ir ka… gal zmogus pareiske tik savo nuomone o, kad tokiu mokyklu vilniuj tai tikrai yra;]

visokiu zmoniu yra. Cia ta sausio 13, kur lazdynuos architektu gatvej???

man vienodai ne mano shulia Cha cha

wisokiu pasitajko…(tokius tik saudyt Juokiasi)

o dieve Pavargęseinu nuo pc Cha cha

ta pati… bet nesuprantu kam sHikti sHitaip wisa reikala mokyklos waldziai ir mokiniam , ir taip jau wisi pro wisus galus pre sitos mokyklos bando prisikabinti , kad tik 10mete padaryti , o mes jau jaudinames , kad 12 sitoje mokykloje tik 2 artimeusios laidos pabaigs…

Pauliukasz bek!

pareiske sawo nuomone? ji mokesi fabu sulioj , bet ten ja wisi laike ■■■■■■ ir t…t… atejo i sausio-13 , tada ten ja wisi wel kaip uz ■■■■■■ skaite , taigi… niekur gal nebutu ejus , bet… tewai pas ja tris ratus rado… pasieme ja ir atgal i buwusia sulia perwede… ir jinaj po tokiu dalyku gali waryti ant kazko? pati narkomane su trim ratais uztikta… dar wisiem ejo ir gyresi , mol sustra kad ratai ar kazkas tokio… ir poto sako , kad narkomanu sulia… nu negaliu patiket… protas neisnesa , kjp negeda…

o jej Tawo butu?

O ka ce komentuot…gal tokiu mokyklu ne viena yra na ir ka mes pakeisim?

Ne mano rūpesčiai ta mokykla Nekaltas

Žmogus pareiškė savo nuomonę,mano mokykla irgi Blogai Kietas

SiNeRtA , zmogus pareiske sawo nuomone? npagristai priware ant dyrikes… o dar ji pati narkomane ir waro ant kitu… :confused: nepritarceu ;/

belekas