Nesueina


Nesueina

pirdink, is kur gawai mano foto !!! Apakęs

Ups Apakęs

as planawau mylimajam walentino dienos proga padowanot si seksualu sawo atwaizda Myliu o sitas gywulys pawiesino neatsiklauses ir sugadino wisa staigmena Žliumbia

man tai gaila tokiu zmoniu

o man negaila, nx ryja shlamshta kaip kiaules? tegul truputi maziau valgo ir nebus tokiu nutukimu

Tai gali lemti genai. Ne vien del maisto taip nutinka.

taip amerikoje kas trecias kencia del sito geno Šypsena tai turbut uzkreciama nuo prisilietimo Cha cha

pavalgius moteriske varieniku gerai… Nekaltas Nežinau

Def tu manai,kad jiem visiem taip del maisto??nx jie neryja,o maitinasi tuo,kas papuola arba ka isgali nusipirkt.Nuo to buna nutukimas,bet ne toks.Toks isivysto jau nuo sirdies ligu,kraujagysliu,antsvorio milzinisko,nejudraus gyv.budo ir daugeliui atveju del paveldimumo,genu…

bet vistiek grazi nori but, bleku prisikabinus Drovus

nu gi Gix,net lavona pries mirti grazina,o cia dar gyvas zmogus… Drovus

ei…kiek cia daug viename asmenyje… Cha cha

UJetau ,

bandetka , zmogus turi judeti, aktyviai sportuoti, zmogui per diena butina bent 30 min aktyvaus sporto, o ne pajunginet distancinio pulteli, o amerikoj kas ? nulekia i supermarketa, prisiperka savaitei, ir sedi savo kambariuose prie TV kol iseit nebegali, atstumai tokie, ten, jog zmones net nevaiksto o vazinejasi, jeigu zmogus bus aktyvus, nuo pat mazens jam bus persama tinkama kuno kultura, jis nebus nutukes, aisku yra ir del genu, taciau ne taip daznai, dar apie virsvori, ziurejau laida, tai ten viena storule (tankas) , apie 13 metu, pasakojo, kaip jai sunku MCdonalde suvalgyti 4 big mac’us, nezino kaip kiti taip sugeba, taigi, viska lemia maisto vartojimo kultura

Judeti?tai pagal tave jie nejuda o tik sedi namie visas dienas?nesamone,mastyk ka sneki.

banditka, tu dar gincijies su manimi ? zinok jie(zmones su antsvoriu) yra penkiakovininkai, per diena nubega po 20 km, gal labiau atkreipk demesi i globalizacijos problemas , a ? tai ka , kazhkodel to nutukimo geno pas afrikos vaikus nerasta ? tikriausiai tas genas labai myli amerika ? Banditka, ir nu kaip jie juda ? issiropcia is savo automobilio ? ar atsistoja nusiciurkst ? Prisiziuri reklamu kaip sedet ofise ir uzsidejus visokius laidukus riebalus mest, taigi prasom argumentu is tavosios puses

beje, baditka, tu rasei : “toks isivysto jau nuo sirdies ligu,kraujagysliu,antsvorio milzinisko,nejudraus gyv.budo” , sutinku, pati sau priestarauji, nuo ko issivysto sirdies ir kraujagysliu ligos ? Ogi nuo nejudraus gyvenimo budo, galeciau chia aiskint ir aiskint medicininiais terminais, taciau cia ne medicinos forumas, beje, chia suskelei, maitinasi kuom isgali ir nutunka Šypsena) , geriau prasom paziuret i US mokyklu valgyklu valiagarschius, per savaite vaikams ibraukiama iki 1 kg cukraus, kuris yra maiste , propoguojamas greitas maistas, vaikai ta klouna atpazista, bet jezaus ne , fizinio lavinimo pamoku skaicius labai mazinamas…, neitikinau ?

Prie ko cia genas blt?Ko tu prie jo pristojai,as paminejau ji tik kaip galima nutukimo prioezasti,o ne svarbiausia !!! skaityt ismok.maitinasi kuom isgali,tai reiskia ka gali gauti is parduotuviu.Manai ten labai lengva kefyra rast,suriu?Arba ju kainos dideles,o vat makai-prasom,na zdarovje.Ir isvis hulish cia reikia demagogijom uzsiimt,dar jis man cia globalizacijos problemas ikiso ir vel tuos Afrikos vaikus Pavargęs prie ko cia anie?As isvis pasipiktinau,kad visi iskart pradejo stumt,kad ta boba ryja,kaip parsas.Nu is kur tau zinot??Pamatytum mane,tikrai pasakytum,kad nedavalgau,ale kartais ir tave apvalgyt sugebeciau.Ka tai reiskia?O tai,kad daug kas priklauso ir nuo organizmo,ir nuo vartojamo maisto ir dar daug nuo kokiu faktoriu.tad manes gali irgi nemokyt,kazkiek sportavau ir buvau susipazinus su sveika gyvensiena,ale dar pastebejau,jog vienu individu raumuo auga greiciau,negu kitu.tad palik jomajo ta vargse boba ramybei

" ir daugeliui atveju del paveldimumo,genu…" - pirmiausia parasai paskui galvoji ,ka parasai ir tai nelabai neprimatai ? Taip, vargsai amerikieciai, pas juos kefyra uzdraude, sutinku, jog ten sunku gaut naturalaus maisto, paieskojus imanoma rast, beje, esam lietuviai, tad prasom lietuviskai rasyt, toliau, kur as sakiau, jog boba ryja kaip parsas ? cia pati taip susigalvojai, as pagr. problema ivardinau nejudru gyvenimo buda, sakai galetum man apvalgyt ? optimiste , del raumenu, taip, raumenu augimas priklauso nuo genu, tuo labiau nuo organizmo ir vartojamo maisto, ka as ivardinau, beje, prasei manes palikt ta boba ramybei, taigi niekas jos neapstojo, paprasciausiai tavo teiginiai niekam tike ir susvelnink tona , ir dar, pagal tave , daugiau nei puse nutukusiu zmoniu reiketu uzjaust, nes jie turi “netikusi” organizma, kuris labai kaupia riebalus, o vargseliai zmones negali kontroliuoti viso tai ? Tai gal jiem dar pasalpas moket ?