Neskubėk ir būsi pirmas

Neskubėk ir būsi pirmas

Na va, papasakosiu, kaip vakar važiavau Panevėžio miestu:
kelio atkarpa Cukraus fabrikas - šviesoforas prie Rimi parduotuvės (su pastaruoju šviesoforu atkarpoje pasitaikė trys sankryžos su šviesoforais, viena perėja su šviesoforu ir žiedas).
Veikiantys asmenys: aš (Ford Sierra 1.6), kolega (Opel Ascona 1.6) ir trys balvonėliai (su MB 190).
Veiksmas: mes su kolega laukiam, kol galėsim išsukti į kairę iš Įmonių gatvės į Janonio g. (kolega stovi pirmas). Iš galo atlekia MB 190, mus deda per dešinę pusę ir naglai išsuka į kairę. Mes su kolega irgi išsukam. Tada aš aplenkiu kolegą ir vejuosi MB. Kolega važiuoja labai neskubėdamas. Man pavyksta aplenkti MB prieš pirmą šviesoforą. Nuo šviesoforo nuvažiuoju pirmas, MB bando vytis, bet nepavyksta. Čia pat žiedas, kuriame mūsų keliai išsiskiria. Prie kito šviesoforo (prie IKI parduotuvės Nemuno g.) mano smagų važiavimą sugadina raudona šviesoforo šviesa. Pravažiavęs sankryžą, atkarpoje iki kito šviesoforo per perėją praleidžiu pėsčiuosius ir, galiausiai, privažiuoju galutinį atkarpos tašką - šviesoforą prie Rimi. Stoviu ramiai antroje juostoje, ir pamatau kolegos Asconą labai ramiai pririedančią trečiąja juostaBaisu Kolega šypsosi…

Moralas. Važiuojant mieste, patartina neskubėti - prarasite nedaug laiko, o degalų, automobilio agregatų ir, kas svarbiausia, nervų, sutaupysite labai nemažai.Taip

jau senai įrodyta tiesa ypac Vilniaus miesteTaipCha cha

Tai ko tam Vilniuj visi taip lekia?

kartais norisi tapke uzmintCha cha

ir man iskyla klausimas, ko as tam Vilniuje taip lakstau Taip

nu tai…gal bandos instinktas?

Bet po to, kai policija nebematuoja greičio, greitis žymiai padidėjo Vilniaus mieste…Nekaltas

Nichuja nepadidejo kas lakste tas ir laksto o kas normalei vazinejo tas normaliai ir vazineja nu nebent velai vakare gal ir padidejo bet vakarais visa laika visi laksto kaip akis isdege!

nepastebejau kad visi pultu lakstyti kaip akis ishdege, koks buvo eismo intensyvumas toks ir liko
Taip

JuokiasiJuokiasi o cia tai klausimas!Šypsena

labai daug laiko susitaupo jeigu per raudonas vaziuoji
ir lekti nereikia Cha cha

Karta mane bevaziuojant per Savanorius Kaune sesis kartus aplenke kurjerio masinaBlogai Nenuorama lakste is juostos i juosta- ir vis jo kelyje pasimaisydavo priparkuotos masinos, stojantys troleibusai arba sukantys kairen. As vaziavau ramiai, ant 50, antra eile, su srautu… Butu aplenkes ir septinta karta, bet keliai issiskyreJuokiasi

neskubek - ir paveluosiJuokiasi

Man ir pasitaiko,kad vaziuoju kokia 60km/h,o kitas lekia apie 80km/h ir vistiek as ji aplenkiu,nes nardo tarp eiliu,ir prie raudonu stovi.

Aisku buna kartais kai pavyksta su sviesoforais gerai tai praleki greiciau, bet yra vietu ardykis ar nesiardyk vistiek taip pat atvaziuosi, o del skubejimo tai jei nebutu tiek antraelininku, cia tie kurie ant 40 antra eile velkasi tai betu galima si bei ta greiciau nuveikti

Kategoriskai nesutinku, anksciau 70km/h varai ir daug mazh visus lenki, dabar jau, kad taip butu reikia koki 80km/h laikyti Cha cha taip, kad nesakykit, jog nepadidejo, aisku piko metu visad greitis vidutinis 20km/h Cha cha

visai nepadidejo. ir as vaziuoju taip pat, tik maziau demesio i "uzkrumius", daugiau demesio i kelius ir dazniau pradejau kirst ant stabdziu prie "perejuniu bobuciu"