Nesiojamo kompaktiniu disku grotuvo gedimas

Nesiojamo kompaktiniu disku grotuvo gedimas

Mano nesiojamas kompaktiniu disku grotuvas “Sony Atrac3Plus Walkman” nebeskaito disku. Nei Mp3 nei paprastu. Pirmadieni nesiu i garantini, bet noriu jusu paklausti, gal mazdaug itariat kas jam per gedimas ir ar galejo tam itakos tureti saule ir smelis(buvau viena syki nusinesus prie juros)? Dekui.

saule nelabai, smelis galejo tureti, bet jeigu smelis turejo itakos, tai manau netaisys tau garantis dykai Cha cha

As galvoju, kad smelis visiems irenginiams kenkia. Pati pagalvok ar gerai, kad i kazkoki mechanizma pribyrejo smelio.

Nu grazu - mano irgi toks pats ausinukas (gal modelis tik skiriasi), bet irgi gedimo pradzia buvo ta pati, kad neskaito jokiu disku. Bet kai nunesiau, sake kad as ji ‘imeciau i vandeni’ nors taip tikrai nebuvo. Jei idomu paskaityk mano tema “Servise sugadino mano mp3 ausinuka…” Beje, nesiau taisyt i “Radosata”, Kaune Liūdnas Tikesimes, tau labiau pasiseks

As nesiu i Avitela, Klaipedoj. Ir tegul jie man pabando kazka aiskinti! Piktas

Nu bet gal ne smelis. Nelabai jo ten galejo pribyreti, as galvoju.

tik kai nesi, nesakyk, kad smelio pripylei, sakyk siaip nustojo veikti, nesutrenkei ir panasiai.

Zinoma, kad nesakysiu. Beto abejoju, kad jau tiek ten smelio galejo pribyret, ka delto net nustojo veikt. Sutrenktas jis gi irgi nebuvo.

tai daug nereikia, jeigu smelio ante lazerio pateko, apsipurvin, arba nusibraize ir nebeskaito.

Jooo, sake, gali buti, kad reiks keisti lazeri.

kiek jis tau laiko tarnavo? nes as irgi toki pati turiu… jau lygiai metai, daznai klausau, bet viskas puikiai sukasi. 3x tfu

Apie 8men kazkur… Nekaltas

lazeris smelio nebijo, baisiau, kai i krumpliaracius patenka… man buvo notebuko cd-rome viena smiltele istrigusi krumpliaraciuose, tai kelis Cd sugadinau kepdamas, kol daejo, kas negerai… skaityti skaite be problemu, tik kai rasant reikia labai tolygiai stumti tai uzstrigdavo… Liūdnastaigi -saugokit nnuo smelio CD irenginius-jie jo nemegsta Mirkt

Dekui, dabar zinosiu. ŠypsenaO maniskiam tai tikriausiai lazeris sugedo. Nekaltas Gerai, kad garantinis. Gerai

ka cia nusisneki, kad lazeris nebijo smelio Cha cha

Mano TEHNIKUI irgi tai buwo tai padauziau i stala tai weikia be problemu!TEHNIKA liubit udara!=)

Dekui, bet dauzyt as nedauziau ir nedauzysiu. Cha cha

“Niekada nesakyk niekada”