nerodo?


nerodo?

sitam puslapyje galima paziureti eiliu pasienyje foto, bet pas mane nerodo, kame bedos?rugrad.eu/tourism/cams/cam01.php

tcp/81 portą tikrink savo firewalle

galima paprasciau? Cha cha kur konkreciai ziuret?

antiviruse(jei su firewall’u)/kompo firewall’e/routeryje/interneto tiekėjuje

man cia persudetinga Nežinau turbut reikes vezt kazkam parodyt, bet tik sitam puslapi beda, niekur kitur nepastebejau Nekaltas

Tai tau dar kartą sakau - kažkas blokuoja tcp/81 portą. Blokuoja firewallai dažniausiai. Tai pradėk nuo firewallo atjungimo kompe.

buvau atjunges niekas nepasikeite, antivirusine be firewallo. beja, pati puslapi rodo tik nerodo kameru vaizdu.

Tai mes suprantam, kad nerodo. Ir suprantam, dėl ko nerodo. O kas kaltas, kad nerodo, tai jau tik tu težinai.92.53.104.116:81/camz2/cam02/stream.jpg nuoroda į vieną iš kamerų.

viskas rodoma Gerai

pas mane nerodo Užsispyręs

IE irgi grybauja? Jei jo, tai greičiausiai Dublis bus teisus…

nei per mozila, nei per ie nerodo. pabandziau per kita kompa namuose irgi nerodo, wtf???

Kiek dar kartų reikės lot kaip šuniui, kad blokuojamas tcp/81 portas? Piktas Jei visuose kompuose blokuojama, tai tinklo įranga blokuoja arba interneto tiekėjas blokuoja. Kadangi supratimo pas tave 0, tai kreipkis į interneto tiekėją pradžioje.

ryskiai turi routeri ir niekam nesako Cha chaman po routeriu nesutvarkytu tam .jpg linke rodo kadra, parefreshini - sekanti Šypsena

neturiu jokiu ruteriu, paprastas modemas bevielis. beja anksciau rode, tik neseniai pradejo nerodyt.

modeli isduok to paprasto bevielio modemo bent jau…

Pirelli drg a125g

Jo, modemo nuo routerio neskiria Cha cha

o as kazkur minejau kad specas esu? gali ir marsrutizatorium vadint, koks man skirtumas, bet esmes nekeicia, kad kazkas blogai.