Neris ties VILNIUMI.

o tai kiekvienai pravodkei naujo nededi ?

tai nebutina zvejot, nueik paziurek kaip ir kas Ufff

aš Vilniuje gyvenime nesu žvejojęs Cha cha

turetum gedos taip sneket kai Wilno yra an batono gaudymo sostine ir meka Cha cha

kosTmosas man žvejyba ant batono visgi, kiek bandžiau, niekad nieko nepavyko pagauti, reiks pamokų iš Jotvingio prašyt Cha cha

yra daug geresnio to batono ir nepjaustyto

Gerai

an batono ?

Vo ne iki bortelio.

Centre ties Sporto rumais tai atrodo labai smarkiai pakilusi.

labai daug vandens, zuvis issilakste po visur

Labai puikus užsiėmimas pagavai- paleisk. Šapaliukai. Kuojytės. Kuprinėje tuščia tačiau polieteleno maišeliuose kazlėkai, voveruškos, umėdės ir paberžiai. Vardijau ilgai tačiau grybų (per 0,5 val) tik sriubai.

https://usumce.cz/silony-pletenky-navazce-lanka-/195626-mft-lanko-aram
id-steel-5m-108kg-0083-black-5907641014449.html

0,08 nukanda reikia storesnio, as Norfoj visus nupirkau, daugiau nera.Kitavertus xyi pririsit.

jei tu apie valą tai ten geras, ne vienus metus jį naudoju, patikrintas, tikrai geras

tai kad kitaiskas dar blogiau nei klinskas rusiskas…

valas nuliovas cik iš kitaicų parėjęs, kriukeliai pakeliui į žvejybą nusipirkti, o valtin ne nyrok o storm- nyrok ar kažkokią panašią prieš 15 metų jau peržegnojau ir neįkelsit manęs į ją net su automatu- su ziava kai apsivertėm berodz sausio 3d ar 5d prie minus 3, beje toj pačioj upėj Cha cha , tai nyroko primokėkit aš neimsiu, kad ir naujo

tai nuo pernai galima sakyt nejudinu Cha cha ir nesakau, kad jau cE rytoj juos smaugsiu Ufff

daug jiem apsiprast ir isnerst, smaugejas bliambaJuokiasi

Tai kad jau pernai maciau bajavu buvo Kietas reiks eit (pabandyt) smaugc Cha cha

pas tau irgi leido