NeReklama


NeReklama

Ir ne politine akcija Šypsena

pirksi?

geriau mazesni+drop’as, dbr tai kazkaip kaip kokio nigerio sebringas atrodo Nekaltas

Ne Ne

Pritarsiu, bent jau man ratai neproporcingai atrodo

Cia foto is apacios todel taip atrodo Taip

Siaip viskas visai gerai, o ir dropo daugiau nepadarysi, nes padangos jau lenda po arkom Šypsenavossenwheels.com/Gallery/FileUpload/Gallery/l_BMW_5%20Serie s_VVSCV3_c93.jpg

Pasikartosiu - neproporcingai jau atrodo. Tikrai geriau mažesni ratai+normalios gumos+daugiau dropo

senasis 6er, man niekada nekele didelio susizavejimo, bet sitas tai kazkoks nesveikai geras

Nu cia kaip kam, man pvz negrazu auksta padanga Šypsena Todel sitos gumos mano akimis labai normalios Šypsena O dropo cia gana ratas lygiai su arka stovi Šypsena

siaip is mazos foto pagalvojau,kad fasadc CC

nu pastatytum sita salia cc, tai tas cc kaip runkeliu vezimas atrodytu. Klaipedoje nesenai toki rudos spalvos maciau. na x ui koks geras. sedejo kazkoks mokslininkas uz vairo garbanots

Domo, gerai pasakIt dalIvi Gerai

praktiskos padangos Cha cha jauciu vaziuoji kaip su golfu MK2 Cha cha

nuo kada minkstas vaziavimas visiems gerai? man pakabi turi but standi, kad jausti kelia, kad megautis vairavimu Nekaltas

Visiškai pritariu dzizai su kajenium Mirkt

Kajenius> apie koki kelio jautima cia sneki, gal pamirsai kokioj saly gyveni? …aisku yra geru ruozu, bet ne per daugiausiai ,kad butu galima vazineti su tokio aukscio padangom… aisku iskrypeliu yra visur, bet cia jau kita tema

na tas standumas turi nemazai opciju…kiek vaziaves su org standintom,tai veik visos man tiko,bet teko ir su aftermarketiniais vaziuot,tai ten nafyg …kala i kebula nevaikiskai Blogai

auto.delfi.lt/autonews/paryzius-2012-ekonomiskiausio-volkswagen -golf-sanaudos-32-l100-km.d?id=59600741tajota po 10m. gal ir pavys? Nekaltas