Nerealus :)


Nerealus :slight_smile:

Gal kas losiat UT ir noretumet per intera pasisaudyt? Jei taip tai rasykit asmenine zinute Šypsena

Vienas blogiausiu žaidimų kuriuos žaidžiau per visą gyvenimą Cha cha

man tai patiko, nepamenu ant kokio lygio, bet perėjęs. o vat dabar su nauja 8600GTS tai vienas iš žaidimų dėl kurių pakimba kompas (nes naudoja Direct3D)…

geras nikas geime Šypsena respect Šypsena

as UT 99 kiekviena diena grainu… tik reikia pasirinkt OpenGL v3.4 tada optimaliausiai laiko, o ne Direct3D. O koki COD4 ar Biochok perejai per dvi dienas ir visogero

Na nežinau, šiaip tokius rasistinius vardus reiktų banint.

White pride ,world wide tik trūksta Cha cha

man kotai tik ut04 prilipo Šypsena atsimenu pliekdavom su draugais “invasija” Cha cha

White Power Juokiasi

tai gal čia jis koks baltosios magijos atstovas Šypsena

Nu pzdc kaip juokinga.

PS nickas cia ne rasistinis Šypsena Toki nicka susigalvojau pamates reklama viena ten reklamavo balikli, berods ace white power Šypsena Tai as ir pagalvojau kad tie kas noretu pasirodyt galetu sakyt kas cia per rasistine reklama, o as tikrai nei joks rasistas, man tiesiog taip grazi zodziu kombinacija. O tam, kas nori mane banint tai atsakysiu: jei taip tai gal tada ir tokias pavardes kaip Putkyte reiktu banint uz nesvankybiu platinima. Anyway atsiprasau jei ka nors mano nickas zaidime izeidzia tai jau tik jusu problema kad matot kazka ten kur nieko nera Šypsena

Kas čia tokio jei ir rasistas? kas čia baisaus jei nemėgsti negrų , čiurkų , babajų ir kito mėšlo ? Šypsena

visi kitarasiai/kitatauciai turi lygias teises ir juos reikia gerbt (isskirus zydus) Cha cha (joke)

Nihil, aišku nesi mates kitos rasės atstovų, apart per teliką, ir nesi su jais bendraves, o tik girdėjęs tokių pat rasistėlių pezalus.

Kalbėk už save, ok ?

Rasistai didžiausia žemės padugnių bendruomenė. Zjbz kai nieko daugiau savo komforto zonos/lukšto žmonės nematę…

Argumentuok o ne tuščiai keik Mirkt

kitokios odos spalvos zhmones yra lygiai tokie patys kaip ir mes- baltieji. juk kraujas tai vienodai raudonas. anyway, tai yra totali nesamone nekesti zhmogaus vien tik del to, kad jo oda juoda, arba pas ji siauros akys. chia vos ne tas pats, jei su mergina draugautum vien tik del jos dideles krutines. zhmogus yra asmenybe ir i tai reikia kreipti demesi. jei jis banditas, tai nuo odos spalvos jis didesniu banditu nepataps. ka gali zhinoti, ka tau likimas ishkres. gal likusi gyvenima tai teks praleisti tarp negru, nors tu ju visa gyvenima nemegai (velniai zhino uzh ka).