NEREALUS TIUNINGAS

NEREALUS TIUNINGAS

Tokiu veikeju yra visur ne vien provincijoje. Tik didesniame mieste jie istirpsta daugumoje, nes dideliame mieste daugau ivairoves. Paprastai tokie tipeliai galvoja, kad galines juodos lempos yra topas. Gal ir buvo pries 4 metus toikia banga, dabar tai jau totali atgyvena ir nemaciau tokios masinos, kuria juodi stopai puostu Cha cha

JP.

ne nu cia tu pazymejai pagrindinius tiuningo(ypac rieger)elementus Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

tas galines lempas dar esu mates tamsina su pedkelnem (net priekines esu mates.) ziauru…

Idojotai tie skusti Gafliuku wairuotojai… Šypsena xe pas mane irgi tuningas tipo uzsituningawo pati jetta su rudim Šypsena tai nuejo slenksciai ratlankiai dureles ir vat glusas jau ant zemes beveik…ai ka cia girtis…i sawartyna o ne po miesta su xlamu vazinet! Šypsena

o ka golf1 tiuninguot visai nieko ,zvilgtelk i mano profile kaip gali sutiunint bent jau isore golf1.Man pvz visai prikolas tox golf1 butu

skaitau,skaitau-ziuriu,ogi apie mane rasot…tik ne golfas pas mani,o jetta…ir treningus krutus jau turiu-naikas…

ir wel bbd pasikajtykit praejtus postus apie ta sawo tiuninga

su golfukais vazineja valkatukai,oskusti gaidziai su BMW-ais

Labai graziai cia atrodo Gerai

Jo cia jau sena nuotrauka kai dar su Chrisu Judu zenijos. Šypsena

tagi jau isikyre Nekaltasbet grazi nuotaka Cha cha

tik ar ilgai Šypsena

Mirkt