nerealu


nerealu

gal turit kas schemute sito megztinuko? laaaabai prasyciau… nes man jis nerealiai atrodo Girtas

grazu tik tada, jei po apacia nieko nenesiosi, kaip kad fotkej Šypsena nes priesingu atveju dingtu visas zavesys.

bandysiu nenesiot Taip jei vyras ziauriai nepriestaraus Juokiasi

NU ir grazus Liežuvis

aga, bet patarimu kaip megzt nera Žliumbia

nerami, kada ji nesiosi? vasara ar ziema? Nekaltas

noreciau nusimegzti plonesni ir nesioti vasara, manau tai butu tinkamas drabuzelis i kluba, pajury ir t.t.

niu patarkit kas nors kaip megzt a? Drovus

nerami, paziurek i tema “trumpi pavasariniai megztukai”, tai ten apie tokius panasius ejo kalba, buvo nuorodu. Paziurek, gal tose nuorodose bus iskarpeles ir aprasymai Šypsena : [biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/524452.404-=(1355985820](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/524452.404-=(1355985820)

jatau, kaip sexy, bet čia tik vasarą su tokiu Niam niam

Ninochka Gėlė as ji ten ir radau, bet schemutes deja ir nebuvo… zippy Gėlė tu mano viltis Flirtas paltuka juk nusimezgiau tavo deka Drovus

Nerami, ups… ŠypsenaAs perziurejau savo “lobyna”, tai neturiu nieko panasaus is schemu. Bet neabejoju, kad pavaiksciojus giliau po tuos rusiskus saitus, kur moterys prisiskanave “Dianu” ir “Sandru” ir kt galima surast. Tik laiko truputuka reikia turet ŠypsenaZippy, yra jau prasikalus ant schemu paieskos, gal pades Mirkt

man toks jausmas kad cia megztas kaip platus salikas ir susiuta, bet tada nugaros virsutine dali reiktu primegzt atskirai? Nekaltas

Atrodo tai zinoma nuostabiai, bet jau pilvuka tai grazu reikia tureti tokiam Nekaltas As ir noredama tokio nesioti negaleciau NežinauP.S Jei pavyks toki nusimgzti, butinai pasidalink foto su visais Mirkt

O jeigu apačią iš tų pažių siųlų vertikaliu kažkokiu tikiu raštu, gal žymiai smulkeniu??? Aš apvali, tiksliau ,stambi, pilvuko rodyti man netinka Ne

manau, ant rausvos gėlėtos šifominės suknutės turėtų gerai atrodyti Gerai Gerai

Uma Gėlė butinai pasidalinsiu Taip jau beveik sugalvojau kaip megzt Mirkt

ledas!

madam Gėlė, vat vat - pilvuko rodyt ir man netinka, tai as dabar galvoju, kaip cia reiktu megzti, kad ir sexy kurinys nesusigadintu ir kad pilvo nesimatytu BaisuO tai mano uosviene uzkietejus mezgeja, o as “uzsakymu” senai nedaviau, tai itariu pats laikas ja atakuot, kol vasara neatejo Cha cha