Nerealios anomalijos

Nerealios anomalijos

Nesuprantu kas cia per fintas man nutiko.Reikelo paredaguot HDD particijas.Isidijau hirens boot cd ir nutariau isbandyt paragono toolsus siaip su acroniu dirbdawau.Bet wat tik nutariau paleist ta paragona.Pc uzsalo ir tiek.Restartinu.Ogi disk read eror.WTFK? Sakau paziuresiu per acronis partition expert ka rodo.Rodo kad negali paziuret particiju.Wienzo pajungiu kita hdd ant ide.Windai uzsikuria paziuriu i ta serganti harda(wd 250 sata) ogi wiskas wietoj! nu wel kisu hireno cd atjungiu nuo ide hdd.Nu blyn nekrauna bootinio cd.Idedu winu cd neuzloadina??? Jokio bootinio cd neuzkurio.Atjungiu hdd.Cd uzsibootina?? Prijungiu-ne.Kas cia per bajeris??

nu tai mažu draiveriukus satos reikėtų susipūsti…

Mazu kad man ju niekad nereikejo ir nebuwo.O ta hdd formatinau ir panasiai n kartu…Db windausu pakuriau is kito.Bandysiu ta gydit kazkaip.Bet kodel man cd nebootina??

tau blyn galva keturkampa ar kas? windozės turi savo draiverius… biosas irgi… bet dos tipo programos jų neturi, jei iki šiol nesupratai…

Tu debilas matau =D pasakyk kodel man jokio cd nebootina? Kaip man ka padaryti jei net win cd neuzbootina?? Kramtyk ka sneki

Bandyk kabinti HDD ant kito laido. Jei mokėtum, patarčiau su kokiu *nix’iniu FDisk pasižiūrėti particijas/pasikoreguoti esant reikalui, bet įtariu nemokėsi. Pasižiūrėk BIOS’e įkrovos tvarką (aka 1. CD-ROM / 2. HDD). Nežinau ką daugiau patart, kavos negeriu, iš tirščių neburiu.

Šiaip, tai pačiam siūlau kramtyt ką šneki…

Nu kas debilas tai jau aišku. IDE 2 masteriai, kabina HDD, o ne CD …

[quote]IDE 2 masteriai, kabina HDD, o ne CD …
[/quote]
Taip arba BIOS setupe nenustatyta, kad krautų pirma iš CD

Ojojoj… Pats čia kliedi nesąmones ir dar kitus vaikai. Tu VYRAS rink žodžius…

=D juokas man cia su jumis.Kad cd romas pirmas bootinasi zinau.Nes startojant pc paraso pwz to start boot cd press any key…Paspaudi nu ir nieko??

nieko keisto ;] cia kaip visad 90% "visaziniu" bet niekuo negalinciu padet. mokanciu nebent uzrakint tema;]

Butent pilna cia tokiu… Liūdnas

Tai gal nepaspaudi del neveikiancios klaviaturos? Juokiasi

Sėkmės ieškant kito forumo.