Ner kur trauktis, reik duju irangos?

Ner kur trauktis, reik duju irangos?

Tai va, po ilgu dvejoniu ir lauzymusi, nusprendziau isidet dujas. Pasiskaiciu biski inete apie ivairius varijantus, man neblogas ispudis susidare apie taip vadinama "Eko" sistema su programuojamu mikroprocesorium. Na aisku geriausias varijantas butu tiesioginis ipurskimas, bet gan labai kandziojasi kainos.
Gal kas per paskutinius menesius statesi tokia sitema ir galetu pasidalint ispudziais(pvz.: kosk motoras, kiek ryje, kiek kainovo pilna instaliacija (su kokiu duju balionu), kokioj firmoj dejosi (labiau tiktu Vilniuje) ir pan. ?
__
Audi 80 92m. 2l (mono purskalas)

Gali ramiai detis i toki varikli ir be Eko sistemos.
Kuro turetu mano manimu jei viskas norma,tai 10ltr

Na as rugsejo pabaigoje ar spalio pradzioje Kaune, Propane dejaus dujas su EKO. Balionas paprastas, 70 l talpos. Tas malonumas man kainavo 1550lt. Auto Honda Legend, 2.7. Dabar duju misriu rezimu ryja apie 14 litru vazinejant lengvai sportiskai Cha cha Kelis kartus teko apsilankyt pas dujininkus tai del ju nedadirbimo, tai del liambda zondo, tai siaip, profilaktiskai. Kad dujas isidejau visiskai nesigailiu ir beje jos man jau pries kelis menesius atsipirko. Dabar paziurejus i benzo kaina tai net salta pasidaro Cha cha

Jei pas tave monoipurkimas tau nereikia jokiu EKO,statai paprasta sistema ir vazioji.
Jei ipurskimas tai tada geriau EKO.
Del firmos Vilnijue man geriausia patiko “Autodujos ir partneriai”. http://www.autodujos.lt .
Staciau sau ten 98 m.Pravariau su Passat 86 ant duju apie 200 000 km,po 150 000 perrinko reduktoriu,daugiau jokiu gedimu nebuvo.Po manes state is musu firmos apie 5 masinos iki siol visos vazineja be didesniu gedimu.
Tavo masinai turetu kainuoti apie 1000-1300 lt.

pas mane vectra 91m 2.0i automatas.Vasara su bendzu tilpdavau i 10litru 100 km normaliu vaziavimu. Ziema 12 litru suezdavo. Daba kaip 2 menesiai su dujom vazineju, tai normaliu vaziavimu 14 litru eda. Tai gal vaziuoti kad biski pareguliuotu kanors nes dauk kas sako kad su dujom sanaudos padideja apie 2 liturs, o pas mane visi 4 litrai gaunasi. Ateis ziema bus 18 litru. nenoriu taipŠypsena

Pas drauga Calibra 2.0i automatas irgi 14 ima.Pries tai turejo Audi 100 C4 kebulu 2.3 tai i 12 tilpdavo.

Pries 2 sav isidejau Vilniuje, “BRC”. Honda Civic. 92’m 1.5l dvigubas monoipurskimas, state du vietoj vieno emuliatorius (tipo purkstuku varzos skiriasi). 1900lt. Eko sistema, viska kontroliuoja kompas, balionas 42ltr vietoj zapaskes. ~8-9ltr mieste. Zodziu, duju ima gal kokiu 5% daugiau, bet labiau jauciasi ant traukos - sumazejusi…

gerai visi statot vietoj zapaskes o kur zapaske dedat?

Na ziuriu ne tik cia bet ir kitur daugiau pasisakanciu yra uz "Autodujos ir partneriai". Bet jie ten stato per kelias vietas, gal butu galima tiksliau, kur tu ir tie 5 statesi?

O kas liecia Eko, tai skaiciau jei tipo turi Lembda, tai jeu rekomenduoja det Eko, o pas mane toks ****ukas yra.

nx ta zapaske? Jiem padangos niekada neprakiura/nesprogsta Laimingas

Bet kai reikia koki krovini didesni pervezti (ypac jei dujos checbeke ir reikia sulankstyti sedynes), tada gali atsargini rata ishsiimti ish bagazines, kol perveshi ar permesti i salona, o baliono jau neperstumsi Cha cha Labai nesunku padaryti pritvirtinima atsaginiam ratui bagazineje, kad nesiridinetu ant posukiu.
sade

Paneriu 51.
As tai ant monoipurskimo nedeciau Eko,deciau paprasta.

[quote]
paNicas rašė:
Na ziuriu ne tik cia bet ir kitur daugiau pasisakanciu yra uz "Autodujos ir partneriai". Bet jie ten stato per kelias vietas, gal butu galima tiksliau, kur tu ir tie 5 statesi?

O kas liecia Eko, tai skaiciau jei tipo turi Lembda, tai jeu rekomenduoja det Eko, o pas mane toks ****ukas yra.

brc su eko sistema + lemda pakeite 1950 lt

~ 14 / 100 km mieste

c4 2,3 automatas

dabar pakeite zvakes, pagrindini laida, gal dar mazeu es Nekaltas

A kodel nedetum?
Seip raso kad su ‘Eko’ pagereja dinamika ir biski sumazeja duju sanaudos. Ir patys “Autodujos ir” sako kad cia pats geriasias varijantas mono purskalui.

[quote]
bes rašė:
Paneriu 51.
As tai ant monoipurskimo nedeciau Eko,deciau paprasta.

Keist žvakes ir laidus-čia jų tradicinis reikalavimas,juo labiau jei perki pas juosCha chaTik dažniausiai tas nieko nepadeda ir niekas nepasikeičia nuo to.Gaunasi kaip batų parduotuvėj- nusiperki batus ir pardavėjas iš karto siūlo pirkt stebuklingą batų tepalą.Papildomas uždarbis ir tiek.

Nekeisk tu zvakiu. As isidejes dujas zvakes pasikeiciau po 10000Km,. Su tom paciom nuvaziavau ant duju - 170000Km. nekeiciau ir dar nesiruosiu. Mano Ford Scorpio. Kuriasi, eina kaip bitute ir duju valgo maziau negu benzo, pagal knyga mieste. Uz miesto ryja apie 9 l.

Zapaska susiorganizavau siaura kaip dviracio (mazda 626 GE),jokiu problemu,kur padet.Siaip voliojasi bagazinej,o jei reik ka didesnio vezt,palieku garaze-padangos tai naujos.

Del pinigu taupymo.Nors gal maziau brangesne rytu?

[quote]
paNicas rašė:
A kodel nedetum?
Seip raso kad su ‘Eko’ pagereja dinamika ir biski sumazeja duju sanaudos. Ir patys “Autodujos ir” sako kad cia pats geriasias varijantas mono purskalui.

nesuprantu tu zmoniu ,tokius litus mokat uz yranga,gal galvoj negerai?garaze padpolnai uz puse tos sumos isedeti nauja yranga galima.reikia tik rysiu tureti.
aisq visi cia sakys,gausi garazine kokybe uz ta suma.neitikinsit.yra meistru dar geriau dirbanciu ,nei tuose zinamuose servisuose.aisq garazinis neipirks tu kompu ,irangos kuria turi sustri servisai.