Nepraejus tech.apziuros ?

Nepraejus tech.apziuros ?

Ar galima be technikinio vazineti, tipo kol remontuoji?

Niekur nėra parašyta, kad galima važinėtis kol remontuoji, bet jeigu turi raudoną lapą iš tech.apžiūrų centro tai dažniausiai nebaudžia (Nors turi tokią teisę). Jeigu neturėsi nei apžiūros nei raudono lapo tai tikrai nubaus.

ant to lapo parashyta kad jis nesuteikia teises automobilio eksploatuoti Taip
bet jei patruliai bus zmonishki ir tu pasakysi kad ish serviso vaziuoji greiciausia paleis TaipLabas

siaip jau negalima, nes jie sako, kad reik remontuot , o ne vazinet. jei raudonam lape nepazymeta, kad trukumai pavojingi(vaziuoti draudziama), tai paprastai nebaudzia.Beje, galit paskaitykit siandien "Respublikoj" interviu su KP vadu J.Blazeviciumi, ir apie tai ten kalbama.

dekui uz info, man rodos esu girdejes kad ir remontuoti ir tai turi auto nuvezti , o ne savo hodu vaziuoti.
Nu tikekimes kad visi mes zmones.

Dar kelių policijoje gali pasiimti nemokamą leidimą (vienai dienai) nuvažiuoti į TAC , tik nežinau ar gali važiuoti į remonto įmonę su tuo leidimu…

A700
Labas

Galima paprašyti tokio leidimo ir į servisą. Bet būtent konkrečiai dienai Ir su nurodytu maršrutu: namai - servisas - namai ar TAC

blyn, tady teks pasikliauti musu geruoliais policininkais, bo vaziuoti reikia Kaunas-Sakiai-Panevezys-Zarasai.Žliumbia

be ilgu aiskinimu sakau jog negalima Taip baudzia i nieka neatsizvelgdami Šypsena

Kad tokia situacija Marij… ups Majamyje tai faktas , tačiau kitur , bent ant Kowno važiuojant į TAC ar į remonto įmonę su "raudonu lapu" nebaudžia , aišku visada yra išimčių … Nekaltas
A700
Nekaltas

tai gal vaziuoti su baigta tech.-tipo nepamaciau kad pasibaige, bauda berods-100 litovcu.

Jau geriau su "raudonu lapu" - tai nors sakysiesi , kad esi stropus vairuotojas , tik va kad bėdos prispyrė Cha cha Cha cha

A700
Labas

jau geriau su raudonu lapu nei su pasibaigusia Taip

audi 700 Cha chaAlusAlusAlusLabas
greiciau spejai parashytiNekaltas

Geriausias variantas buvo kai mano druzokas pats prasitese tech apziura tam talone.Tai buvo smagu kai mentai iskart suplese tik paeme i rankasCha cha Cha cha Cha cha

tusinuku ant virsaus data uzpaise?Cha chaCha chaCha cha

mano labai lieva data, neiseis pataisytiCha cha

Mano auto tech. apziura baigiasi po menesio. I TAC vaziuoju siandien. Tokiu atveju kaip suprantu galesiu vazinet(iki TA pabaigos), susitvarkyt gedimus, jei tokie bus ir su tuo raudonu lapu, nes TA bus dar nepasibaigus ir galiojanti…?

oi abejoju, juk talono nebeturesi, man rods ner ko lysti anksciau.Ne