nepirkite kiwi !

nepirkite kiwi !

pirkausi kiwi, nes labai uzsinorejau, na bet taciau paragaves supratau, kad pastarieji yra “sunoke” isprievartos deka. Dabar taip: pavalgius supratau, kad jie grauzia man burna, o po to pastebejau, kad iseede liezuvi ir kraujas bega. O baisiausia - taip ne man vienam - vakar mano “nuomininke” taipogi skundesi, kad jai kraujuoja gomurys po kiwi valgymo proceduros. ir isvis, as skaitau kad dotuoju momentu vaisiai yra ne naudingi, o kenksmingi.

cia tai geras Nekaltas pirma kart girdziu tokius fokusus Šypsena

visu pirma - kiwi tai ce batu tepalas tokis. tad nieka keista, kad jo uzvalges pasijutai nekaip Pavargęs

jega! rejx nusipirkt tokiu kiwiu!!! Girtas Juokiasi Taip

Tu turbut kiwius su sakute valgai ir kartu su ja suvalgei Šypsena

Juokiasikada paskutini kart kiwi valgei ? pabandyk. bet nepatariu. kalbu aopie tuos kur tokie nevisai sunoke, ar tai sunoke per prievarta. bus gerai, kol valgysi. a po to - pareis smagumas. pamatysi savo liezuvi kaip po … anyway, cia rimtai.

labai jau mistiskai skamba Nekaltas gal skuros nenulupai?

As valgiau visai neseniai, ir visai skanu buvo. kur tu juos pirkai? gal jie jau buvo nukainuoti?

priezastys: pas tamstele ir tamsteles nuomininke kazkas netvarkoj su burnoas gleivine. kiwi yra uogos, kurios neprinokusios savyje turi rugsties… paest dar kada ananaso Mirkt Juokiasikiwi rulina Niam niam tik nereikia ju zaliu esti…ir dar savo sveikata susirupink Nekaltas

nu as kiwius walgau ir man jie skanus Girtas tik beda su jais… negali zinot kuris apgedes, kuris isnokes pilnai Pavargęs

pirkau Minimoj. Nenukainuoti tikrai. bet jo jie buvo jauciu zali pusiau.

bet daba ir pomidorai kazkokie atrodo normaliai, o ta luoba ju tokia kieta kad nu I nx.

tai uzesk kada zaliu vuobuoliu Juokiasi ir del rezultatu vel kaltink pardaska Juokiasi Juokiasi

Tau kazkaip nesiseka su vaisiais ir darzoviais. Man tiktai obuoliai nepatinka, ju toks skonis levas, cheminis… fu!!! Tu, kai kita karta ka nors pirksi, is pradziu paragauk.

pasakei ir sventa Taip

pirma karta girdziu Šypsena

girdejau visnevskis maziau kenksmingas, o ir kvepia malioniai Cha cha

batu tepala kai valgau, tai tepu ant batono. bet normaliai, tik pakakoju juodai Cha cha

Uogos? Apakęs O ne vaisiai? Nekaltas