Nepiktnaudziaukite seksu.

Jo…Liežuvis

Mano vaikaiCha cha

o tai katras manes vertasNekaltasNekaltasNekaltasFlirtas
butau dekinga jei pazshnibzdetaiFlirtasBučkis

Teisingai, mūsų amžiuje, tai labai aktualu, nes mokslininkai irodė, kad Vyras neturintis nuolatinių sexsualiniu santikių, 40 procentų dažniau serga prostatos vėžiu, tad darom išvadą, kad nusidėjelius dievas labiau gerbiaTaipCha cha

Juokiasi Jo . griekas rimtas. Va jei taip su manimi butum-as pasistengciau kad gautum nuodemes isrisima, tik reiktu dar kelis kartus sugriesyt kad butu del ko storotis.
o siaip principe reiktu atgailaut, bet matau kad perdaug gera buvo kad gailetumeis.ApkabinimasLūposLūposLūposMyliu
Na o tavo linkejimas- labai jau vertas demesio…Gerai
O del piktnaudziavimo…pats organizmas parodys kada gana, didesnis piktnaudziavimas yra kada gali ir nieko nedarai, va cia tai jau didele nuodemeLiūdnasLiūdnasLiūdnas

Joooooo. Mmmmmmmm…da.

Sutinku su ZuikiuTaip 100proc.
Žalia_pievele Labas Cha cha - na pasakyk, kad tavo temperamentas - pats tas Mirkt

Pasakysiu ir aš: jei Dievas būtų norėjęs, kad seksas vien vaikų gaminimui būtų skirtas, nebutų tas anas, kaip ten jis, va, pasimylėjimas tokis malonus Drovus
Taip ka nereikia "lialia" Liežuvis

Man nedavė…ŽliumbiaCha chaJuokiasi Gal kuri nors Moteris nenori jo ir galėtų man atiduoti?..NekaltasCha chaJuokiasi

[quote]
kavenskas rašė:

Nebuk gobsuolis! Atimt is moters gyvenimo dziaugsma… net Capajevas tam nesiryztu!

NeNeNe

Hey, kavenskiuk, o ka veikei tuo metu, kai Dievas sex’a dykai dalino Nekaltas

Prie pimpošiaus eilėj stovėjau…Cha chaDrovus

Tai kame problemos… DrovusCha cha

Apsaugines priemones yra gerai, tik nereikia ju ryti saujomis.Bepigu
Pauliui, kai jam tai neaktualu.Jei jau Dievas toki zmogu sutvere ir liepe myleti artima savo, tai kokios problemos.Širdis

As Drovus tau shnibzdu, bet tu negirdiFlirtas. T.p. pries gera meneseli (jei gerai pamenu) blaivesniu paziuru nariai tau lanai jau garsiai SHNABZDEJO.

kiek kainuoja leidzimukas dviem seksams su prezervatyvu?
Nekaltas

adidas-nieko nekainuos,tik jonukui,jau poviskam vieną lyšną
kartelį duokit…neapmokestinamą minimumą…Cha cha

Pradursiu skilutes Liežuvis

Adidasai, pasibuciuojam Lūpos
PavargęsPavargęsPavargęs

o Lūpos gal irgi piktnaudziavimasPavargęs
Nekaltas

Jei Vyras ar Moteris NORI,tai tegul ir mylisi,tiek kartu,kiek NORI.Ir velniop tas nesamones,kurias cia skleidzia "pontifikas"… Ignoruoju
Buna dienu lyg tycia,kai jegos staiga apleidzia… Girtas
O buna,kad sustot negali… Apkabinimas
Duok die,kad pastaruju but absoliuti dauguma…
Kaip sako slavai-ctob clen stojal i dengi byli! Cha cha

Koks NAFTALININIS požiūris…Apakęs. Ir kaip čia suprasti ->"jusu amžiuje"?Piktas

Juokiasi