Nepiktnaudziaukite seksu.

cia baznycia taip sako, dievas taip nesake Ne

didziausia auka butu man jeigu uzdraustu bent valandele viliojimo mena naudoti…Pavargęs
valkateli - BučkisFlirtas

Aš manau, tu pavydi tiems, kas juo mėgaujasi, šventas TĖVE Liežuvis
Šiomis karštomis vasaros naktimis, žliaugiant prakaitui kūnu ir žibant akims - tai ypatingai malonus bendravimo būdas… O po visko - neri vandenin Tūsas

Oi kaip tave suprantuApkabinimas . Neviliok Pauliuko. Jis taves nevertasBučkisGėlė

aha tikrai ir visa tai dar nuplauti is zakristijono nudziojus buteli raudono vyno su cipsaisŠypsena

Labas…bedieviai…Cha cha

Dievas įsake tik 10 įsakymų. Nei viename nepasakyta apie seksą išskyrus SVETIMOTERIAVIMĄ. Tad gal jūsų Šviesybė pasiskaitytų biblija ir kt. šventus raštus? Mirkt

P.S. Ištrauka: "5Įspėjimas apie svetimavimą

Mano vaike, klausyk mano
išminties,palenk savo ausį mano supratimui, kad brangintumei apdairumą
ir tavo lūpos saugotų žinojimą. Juk palaidūnės lūpos medumi varva,ir jos burna slidesnė už aliejų. Bet iš tikrųjų ji karti kaip metėlė, tampa aštri kaip dviašmenis kalavijas. Jos kojos žengia į mirtį,o žingsniai veda taku į Šeolą. Gyvenimo tako ji nepaiso,jos keliai kreivi, ir ji to nežino. Nūn tad, vaikai, klausykitės manęs ir nenuklyskite nuo mano burnos žodžių. Laikykis kuo toliau nuo jos, neik arti jos namų durų, kad neatiduotumei savo garbės kitiems ir savo metų negailestingajam, kad svetimieji nesurytų tavo turto ir triūsas tavo neitų į svetimus namus,kad gyvenimo gale neapverktum likimo, kai būsi sunaikinęs savo jėgas bei
kūną, ir nesakytum: "O, kaip priešinausi pamokomas, kaip nekentė mano širdis įspėjimų! Nei savo auklėtojų balso klausiau,nei lenkiau ausį savo mokytojams, nūn tad esu arti visiškos žūties viešame bendrijos sambūry". Sakoma: "Gerk vandenį iš savo talpyklos", - tyrą vandenį iš savo šaltinio. Nejau tavo šaltiniai turėtų lietis visur, vandens srovės - į gatves? Tebūna jie tau vienam, o ne dalyboms su svetimaisiais. Būk dėkingas už savo šaltinį, rask džiaugsmo su savo jaunystės žmona, žavia gazele, grakščia kalnų ožkute! Jos meilumas tenugirdo tave visais laikais,
būk nuolat apsvaigęs jos meile. Kam gi turėtumei alpti dėl palaidūnės, mano vaike, ir glamonėti svetimautojos krūtinę! Juk kur žmonės eina, VIEŠPATS aiškiai mato, jis stebi visus jų kelius. Nedorą žmogų pasivys jo kaltės,jis bus savo nuodėmės pinklių pagautas. Turės mirti, nes nepaiso
drausmės, - per savo kvailą galvą pražus."AngelasAngelasAngelas ****ec, oi amenMirkt

ar zalios pieveles temperamentas tikrai neperdetas???.. NekaltasNekaltasNekaltas zuikis snekorius gerai parase:ne dievas pasake,o baznycia.

Šaunuoli, tu iš katrų: idiotų ar iš tikėjimo žodžio? nors tai beveik vienas ir tas pats
NekaltasNekaltasNekaltas

Dieviskas Teveli, mes taip ir darom ir ne kitaip Nekaltas
Nevisada gaunasi Drovus tenka pakartot Drovus

Tai ir sakau jau kieeek reikia prakaito pralieti ir issvaistyti resursu kol ivyksta pagal dvasiskojo Pauliuko priesaka… Cha cha

Vargsti, vargsti… PavargęsPavargęsPavargęs Žiu… nieko Baisu
Ir taip bandom, ir taip…
Tai lendam šieno kupeton, tai neriam į ežerą…
Vargas ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Kitaip sakant:
Jabotajes, jabotajes v pote jajca - ni zajabatka ni vyjabatkaŽliumbiaBaisu

Galvoju Nekaltas kažko nemoku Kanda
Filmuką pažiūrėjau… hmm… kur pamokėlės tokios… DrovusDrovusDrovus
Vistiek Baisu Sunku… PavargęsPavargęsPavargęs

Elva, bet tai vienas iš malonesnių sunkumų, ar ne? Drovus

Žalia_pievelė, negaliu ant smugio atsakyti į tokį sudėtinga klausymą Drovus
Pagalvosiu Nekaltas Nekaltas Nekaltas

[quote]ZuikisŠnekorius rašė:

[quote]JonasPauliusII rašė:
aikaik,Dievas butent suteike giminei pratesti,o bedieviai prisigalvojo
visokiu kontraceptiku!!!
[/quote]

cia baznycia taip sako, dievas taip nesake Ne
[/quote]

Pilnai pritariu Zuikio zodeliu. Baznycia nusprendzia kada galime valgyti mesos, kada ne… Nekaltas
Dievas suteike mums galimybe jausti dziaugsma ir kaifa. Net ir tikintys jaucia. Tai geriau skatinti, kad sveikai dziaugtumem, o uzdrausti, jei nebus vaiku tai durnyste. Ne visos poreles gali vaiku is vis tureti. Tai ka - neverta jiems tada gyventi??? Piktas Piktas

Sakau, iš karto nesigauna vaikai Piktas

Nepiknaudžiauti - gerai, nes dažnai kiekis nepereina i kokybę o šiame reikale l. svarbi pastaroji.

Na ką man dabar daryt nusikaltus ryškiai-piktnaudžiavau vos ne ant jūros kranto ir dar su svetimu.DrovusKaip dabar reiks nuodėmes išpirkt…Cha cha Linkiu visiems tokių nuodėmių prisidaryt kaifas nerealus.Laimingas