Nepersivalgykit


Nepersivalgykit

Lęšių/avinžirnių kukuliai su garstyčiomis, virtos bulvės su anakardžių ir krapų padažu, kukurūzų burbuolės pateptos margarinu ir salotos (lapai, agurkas, avokadas, kanapių aliejus)

arbata bomžiška- iš pokučio

Nieko sau bomžiška už tokią kainą Apakęs Cha cha Žolynėlio patinka man, šita obuolių su spanguolėmis, kokybiška lietuviška arbata.

hare krisna hare rama Angelas

Laksto mano vaikystės draugas su hare rama po alėją, vardą šventą gavo, gyvena ten kartu Ufff Per daug ten dogmatikos man, teko gyvenime susidurti artimiau su jais tai geri žmonės, bet labai skirtingi nuo manys ir aniem mokyt kitus kaip gyvent labai patinka, kas man yra problema. Tas draugs jau nebendrauja beveik su tais, kur užaugo, naują šeimą turi, jei kompanijoj kas ar Kietas ar Taurė tai visogero iškart Labas nors paauglystėj kartu tiek kartu iki vėmimo gerta ir rūkyta, kad suskaičiuot neįmanoma Pavargęs Ai svarbu jam gerai ir laimingas turbūt Gerai

Kultūra pas juos tai įdomi, gražu viskas, spalvota ir jauku, maistas Apkabinimas jeigu norėsi galėsiu papasakot kur Kaune yra jų centras, ten per pietus gali nueit už auką pavalgyt, labai įdomi patirtis - susėda visi ant grindų kambary ratu ir atveža ant ratukų maisto, ir dedies belekiek nori Valio skanu pzdc Girtas vedžiausi ir draugų, ir tėvus, visiem patiko. Po to gali nusipirkt natūralių smilkalų iš karva***žio ir laimingas eiti namo Juokiasi Teigiama aplinka labai.² Jie iš Lietuvos transliuoja radiją, atitinkamai nuotaikai esant įdomu paklausyt mantraradio.eu/lt/pradzia.html

As Vilniuj su vaisnavais buna trinuosi. Juokiasi

o blt botanikų padavė Juokiasi

hare krišna Taip hare rama Taip