NEpateko :(


NEpateko :frowning:

Viena normaliausių ir geriausiai atlikt dianų nepateko į finalą: youtube.com/watch?v=oKkDLZUUPFg LiūdnasŠvedija nebus Eurovizijos finale pirmą kartą nuo 1976 metų.

a joa, man jos irgi visai gaila…

gera daina Gerai bet matyt del to kad sou nedare ir labai jau keistai ji apsirenge ir strykciojo ne plastiskai kazkaip ne i tema ant scenos…

ir man patiko šita mergička Nekaltas

Kad ir strykčiojo, visvien atrodė normaliau už kitas bendraamžes 18 metes, kurios rodė krūtines ar dainavo apie paprikosus Cha cha

patiko man jos daina…bet deja…

Anna Bergendahl - Yours Sincerely: youtube.com/watch?v=NXm6Tb46_dM MirktO prieš kelis metus ji padainavo kaip Cher: youtube.com/watch?v=prKAALC2s14&feature=related Šypsena

ner ko cia gailetis, nepateko i finala reiskia nebuvo verta to ir jos daina europai nepatiko

@mankas, kad nė 5 gerų dainų nebuvo. Ji bent normaliai padainavo, o kiti ‘favoritai’ išvis nusidainavo.

Nepatiko šita man.

Su lyriskom dainom visada rizikuoji. Man asmeniskai irgi nepaliko ispudzio lygiai taip pat kaip ir dauguma kitu.

Jazzy_man > tipo jai 18? Cha cha Atrodo tai ant ~40

18 ir tik neseniai sukako. Atrodo kaip atrodo, skonio riekalas (kaip ir muzika). Tiesa, Safura, kaip septyniolikmetė, atrodė dar senesnė. Cha chaO čia kito atlikėjo, kuris švedų atrankos nelaimėjo, bet išgarsėjo, daina: youtube.com/watch?v=klEuRNG6EQ0youtube.com/watch?v=SHe-K4gwaHw&feature=related Popsas, bet kabina Cha cha

visai neeee…

tikrai buvo nuobodujos klausyti o dar apsirengusi buvo tai atleisk

Jazzy_man > nu čia dar nuo makiažo gal kokio priklauso, nežinau, bet olandė, tai į 17m man niekaip nenešė Cha cha

This is my life, my friend… youtube.com/watch?v=X8Cz_sKmGb8

Štai oficialusis: youtube.com/watch?v=F8DY1t8YTwQ&feature=relatedO čia ilgas (dreammy): youtube.com/watch?v=UDO7Rn53VtA

@Kushliu, olandė atrodė pati vyriausia Cha cha