nepasikrauna windai

nepasikrauna windai Liūdnas

Hi! stai istiko mano PC tokia problema!vakar isiinstalinau WinXP nu viskas susiinstalino pasileido viskas tvarkoj ir del kaskokiu neaiskiu priezasciu paime ir ustrigo kompas,nu galvoju nieko restartuosiu ir susitvarkys viskas bet ne velnio net neuzsikrovus windam erora meta aceit kaskoks windowsinis failas pazeistas!ir tokia pati problema man buvo kaip turejau 98win tai ir instalinau XP galvojau susitvarkys bet pasirodo ne Liūdnas gal galit padet ir pasakyt kame cia dielas!nes tikrai nenoriu kaskart pastrigus PC perinstalinet windu!
dekui is anksto Šypsena

suformatuok harda,o tada perinstaliuok

siaip man ant w2k tai budavo tox bajeris kai bega ta krovimosi eilute juodam lange ismesdavo kad kazkox failas blogas tipo reinstalink ji… tai perkraudavau kelis kartus (o geriau isjungi, palauki ir ijungi) ir pasikraudavo…
speju kad gal perkaista ar su maitinimu kas negerai…

tai kiek as jy galiu formatuot? ka tu galvoji as windowsus at virsaus kroviau? tai kaip is 98 y XP instalinau tai ir formatavau galvojau susitvarkys bet nesusitvarke!
Ir isvis as harda is naujo y naujas particijas skaldziau bet vistiek tas pats Sh gavos Liūdnas

O tai ka daryt jei kartais taip ir butu kad su maitinimu blogai? Nekaltas

Tada jokia OS tau gerai nesisuks, pasikeisk maiteka. Pabandymui ar jis kaltas gali pasiskolinti is kokio draugelio

buna kas ir ant virsaus instalina.
jo,tuomet tada turbut kazkas cia su motinine

O tai prie ko cia maitinimas as nelabai suprantu?jei nesunku paaiskinkit! aciu Šypsena

wa wa pas mane irgi tas pats darosi - win2k karts nuo karto nestartuoja ir tenka perinstaliuot. galvojau maitekas - bet itampa gera paduoda - matuota. tikreusia matka - Canyon ar kaip ten Šypsena

O tai kaip man sizinot kas cia kaltas?ar maitinas ar motke? kaip galima issiaiskint nieko neisiminejant? Nekaltas padekit nes nzn ka dayt Liūdnas