Nepadės nei cilit bang !!


Nepadės nei cilit bang !!

krc vazinejau dviraciu, vienas vaikas sako, sako radau tela krumuose ne tavo? sakau mano :smiley: sako nokia ane? sakau jo. sako nu kokia korta ideta? pagalvojau kad bus gal tele2 kaime einama, sakau tele2. sako jo :smiley: atnese, motorola e398 :smiley: visa moliuota net :smiley: krc ciuju nuo ziemos kokios prabuvus :smiley: betkes nerasta, 64mb korta… nu, atsukau uzrudijusius varztus, nuemiau virsutini dangteli - iskrito pora kirmeliu kazkokiu :smiley: nu pz galvoju :smiley: nuemiau atsargiia ir galini dangteli - isviso baisu :smiley: krc kur turi blizget dalys, tai jua surudije, matosi fotkej :smiley: kairej be blico, desinej su… ekranas visas aprasojes, plemais net… :smiley: krc ziauru :smiley: p.s. laukit kupino smurto, sadistisko klipo :smiley:

Tai gal pagal sim kortelės numerius ar pagal atminties kortelės turinį savininką galėtum rasti Šypsena

pagal kortele zesiu kai gausiu adapteri Cha cha galesiu kad ir grazinti si tela Cha cha praeita kart patiko labai. taipogi radau tela vazinedamas su dviratis Cha chapazejau kas per foto, ziuriu lyg is mano kaimo tokiu. krc ledinis telas,6610, dangtelis apynaujis. dar kamera uzlipdyta. ai pasiuliau porai, sake nereikia Cha chanu, ryte stotelej laukiu, ateina ta savininku dukra, sakau jai nepametei telo? sako ne. sakau nzn kas pamete? sako nea Cha cha sako parodyk. parodziau, sako mano tetes Cha cha nu padaviau ta tela o ji sako: ,nu gerai ‘’ :d parase tetei kad atvaziuotu pasiimt, atvaziavo, pasieme, ir nuvaziavo nx Piktaskrv nei aciu nepasake loviai:/ kitakart kai rasiu tela - zinosiu kieno - bus pastu nusiusta korta kad numeriai nedingtu, ir kaip sakant Rukis_desra Cha cha

youtube.com/watch?v=WGooQ8yYC0c

Tiek prirašė " Cha cha", kad net neberodo. Juokiasi

Amigo, video Gerai Juokiasi Žliumbia Juokiasi

youtube.com/watch?v=9RpVf1cOMv0tikiuosi susukt bent kazka panasaus Cha cha

youtube.com/watch?v=Z0xyzx8qOaQ

Juokiasi vos as nenuluzau Cha cha

Ne veltui siemens. Gerai Cha cha

As tai zvengsiu kai isaiskes, kad si motorola pacio Ovidijaus Cha cha

as irgi zvengciau Cha cha pats dar pazejau ar ne mano :d pas mane buvo kairej apacioj ekrao taip pabraizyta, o kitur nedaug ibrezimu. o cia tam kampe netoki ibrezimai kaip pas mane buvo Šypsena

Nu bet ten moliai kažkokie, pirmai greze ir grazta sulankste, o poto su didensiu greze, tai graztas net ne i ta puse sukesi. Zodziu…

kaip uzpi-so shitas vaikas…

videogaga.lt/video?id=nztpregklrxnuhvdhmdvideogaga.lt/video?id=nujynvmykwztibkuozVa teisingai naikinami telefonai Cha cha darbe is neturejimo ka veikti naikindavom Liežuvis bet tik 2 video liko Liūdnas