nemalonus ivykis(ar imanoma butu duoti i teisma del to)?

nemalonus ivykis(ar imanoma butu duoti i teisma del to)?

Amerika tokia salis ,kad kiek zinau del visokio menkniekio galima duoti i teisma ,taigi kaip manote ar imanoma butu paduoti i teisma institucija ,kuri atsiunte formalu laiska(tiesa pasakius tai buvo bauda susimoketi uz parkingo ticketa),bet vat pavarde iskraipe juodai ir gavosi tas pats ,kas:"pone ku$va arba pone bi$by,noretume jums pranesti…"Baisu

nors matosi jog spauzdinimo klaida,bet juk negalima taip isiusti zmogui(beje isiunte City of Chicago).

zodziu jie ten raides sumaise ir gavosi F@ck@r…vietoj pavardes.

ka manot?gal galima nemazai pinigu nusigriautiCha cha

aciuLabas

gal kas kokiu istoriju teisminiu zino,butu idomu taip pat.

nu lietuviai.ne nu.jau tokia snesanones isinastoApakęsŽliumbiaPiktas.naziau kreipk i kitas klaidas.ziurek savo.o tai parasysi kan ka,pasitaikys tokiaKiaulė kaip tu,tai galeis dziaugcioti nuo to…

gali bandyt nemoket, nes ne tau atsiunte, o kazkokiam f@ck@r’ui. pavarde juk ne tavo.

Tu geriau kokiam advokatui skambtelk, o cia tai sunkiai patarimo tokiu klausimo susilauksi. Sekmes.

koks advokatas?ka cia jus?juk uz parkongo tiketa gavo bauda.o is kur pavarde,jei nepagal nasinos duonenys rasta.advokatai dar,ne?del kokiu 60$ ?.ot duodadeLiežuvis.arba,autore info nazai parase…

Hmm, o man Lietuvoje buvo atsiunte cekiuka su klaidinga pavarde. Ir ne tai kad atsiunte, bet pastininkas ejo kelis kartus i rankas paduot. Kiek sako pavarde, as ramia dusia atsakau, kad cia tokia negyvena. Nes is tos pavardes tik galas mano… Idomu, kaip baigesi? Ogi nors pavarde buvo NE MANO, gavau laiska, kad arestuota mano banko saskaita ir ta saskaita buvo tikrai MANO !

Man buvo laaaaabai panasi situacija. tik tai buvo ne parking tiketas, o cekis uz suteiktas paslaugas. Kadangi su ta kontora teks ir ateity tureti reikalu, tai parasiau mandagu laiska su prasymu pataisyti savo "records". Atsakyma gavau su dideliausiais atsiprasymais. Po teismus tampytis neverta.

Pas mane bankas sukale varda vietoj pavardes, o pavarde vietoj vardo Šypsena

tai ten tavu ticketas atejo su tavo klaidinga pavarde ar sumaishe ane ka nors ?
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

labai faina ,kad kaikas pazvenge cia is mano situacijos,pasakysiu ticketas laiku buvo nesumoketas ir dabar reikia moketi 500 zalio.

cia neprisigalvojimas po teismus tampyti,cia rimtai,nes ant tiketo viskas teisingai surasyta ir vardas ir pavarde ir adresas,o atsiunte viska juodai sumale…mano nuomone jei klaidas spauzdinimo darai tai reikia patikrinti pries kazkam isiunciant,nes kiek pati perskaiciau law apie tai ,tai galeciau teistis…

aciu uz nuomonesLabas

arba nemoketi to ticketo…zodziu ,geriausiai Turkis pasake reikia advokato paklausti

Laws kiekvienoje valstijoje skiriasi. Taciau paprastai uz spausdinimo klaidas paduoti i teisma negalima. Tiksliau galima, bet nieko nelaimesi Mirkt Jei zmogus spausdino pavarde "in good faith" ir neturejo jokiu tikslu ja isdarkyti, tai tu nieko neirodysi. Jei zmogus "intentionally" pavarde isdarke ir turi tam irodymu, tada kreipkis i teisma ir gal prisiteisi uz "moraline zala" Mirkt Be to dar reikes tau irodyti kaip tau padare zala. Jei to laisko niekas nemate tik tai tu ir pastinikas, tai kokia is to zala? Bet siaip jau primesk, kiek tau kainuos lawyeris, kiek teismo islaidos, o rezultate milijonu is to tikrai negausi. Trumpai tariant tuscias burbulas is viso to Mirkt

manau neverta net prasideti. mokek greiciau ta ticketa, kol daugiau nepriaugo. nes jis tikrai neliks uzmirstas ir veliau turesi tik problemu del to.

aplamai tai man nepatinka toki aparatao kurie vietoj to, kad uzsidirbtu, bando is betko pusti burbulus ir is to pasipelnyti. (dells cia ne tau taikyta. nekenciu juoduliu, kurie dazniausiai tai daro.)

butent - tas pats MA, CT steituose. neiseis pratesti/uzregistruoti auto, pasikeisti teisiu ir tt.

hey nori mano patarima PAY UP S.U.C.K.E.R savo ticketa
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

ash tau galiu pasakit cia ne kiek del pavardes ar vardo sumaishimo cia tu baudos nenori moket del to ir susigalvoeei i teisma padot , ei nori padarit savo advokata turtingesni gali padot small claims court kainos koke 100 zaliu , bet atsivesk su savim gera advokata ,
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi nes Chicaco city owne lawyers

Amerikonai dar ne tokiu bajeriu prisigalvoja. Kazkoks asiliukas bande apvogti nama, kol seimininkai buvo atostogose. Jam kaip ir pavyko, tik sugalvojo iseiti per garaza. Iejes i garaza uztrenke duris i nama, o garazo duru atidaryti taip ir nesugebejo. Teko vargseliui savaitele pasedeti garaze, geriant tik pepsi, kol negrizo seimininkai ir vargselio neisleido is ten. Ir po to jis dar prisiteise is namo seimininko nemaza suma pinigu uz moraline zala… Baisu. Va kur teisingumasIgnoruoju

ai ash skaiceu sita atsitikima zurnale kuris vadinasi venas pirstelejo ir visis ostso

Cha chaCha chaCha cha

Lietuvis nebut lietuviu jei nebandyt islyst per adatos aseleJuokiasi Svarbiausia, patsai kaltas, o nori …kaip geriau, o gausis -kep visad.Nesinori su babkem skirtis, sunku, bet kita kart mislysi ar negausi ticketo-tai gera pamokeleMirkt Man doichlende pavyko issisukt nuo baudos 200 markiu, nes par 24h kirtau siena, deja, po dvieju savaiciu vel teko ten sugrizt ir… ant pasienio man maloniai pranese: sere, jus turit sumoket tas pacias 200 markiu nes tada ir tada pazeidet toki ir toki keliu taisykliu punkta… ni vopros- tvarka yra tvarkaMirktJuokingai atrodo, kai kai kas nori sau susikurt problemu del menkniekioŠypsena

OT. Lietuvoje moteriske pavoge tuzina kiausiniu ir buvo nuteista belekiek metu kalejimo… Ok, ok, nepradedam…