nelaiminga meila...

nelaiminga meila…

isimylejau… myliu… labai… labai isimylejau ir myliu… bet nelaimingai… labai… myliu labai nelaimingai… ir senai… labai…
myliu labai senai ir labai nelaimingai…tai tesiasi ir tesiasi, ir kiek gi gali tai testis…
bendziau gydytis… nevienakart… kodavausi, - nepadejo… akupunktura, - nepadejo… torpeda, - nepadejo…
dabar galvoju, gert 100 ar iskart 150gr?

200TaipTaip

tai kat man po 200, tik moterys grazeja, o meila nelaimingeja…

Liūdnas

200 alaus + 200 degtines + 200 sampano… viska suplakti + ledukai ir keli citrinos griezineliai Šypsena ryte bus nusispjaut i visas laimingas ir nelaimingas meiles Šypsena

i nieka nebus nenusispjaut… po tiek man tik kablys… kaip reiktu tik po tiek iki ryto dagyvent su savo nelaiminga meila, neisivaizduojuosi…

meila ir aistra paprastai trunka max du metus…Liūdnas kad ir kaip bebutu gaila…Žliumbia (aishq yra ishimchiu…bet ju tiek mazajLiūdnas)
o paskui arba lieki kartu arba…
arba vel isimyli, o gal ir nea…
o jeigu nea… taj lieka grazus prisiminimai apie tai kaip mylejai…Drovus

man tinka tas variantas, kur yra isimciu, bet jos visos man

LiūdnasŽliumbiaLiūdnas

imk Dovana nosinaite tik neverk…

na tai isgerk tiek, kad ryte rupetu skrandis ir galva Šypsena nezinau kiek tau situ kokteiliu reiks… man ir vieno daugiau nei pakanka

Priklausomas tu dar palauk,dede laikas padarys savo darba ir tu jausies geriauTaipApkabinimas

nu gi, blyn, kaip jus nesuprantat… kiek ir ko man isgerti, as kaip jau pats geriau zinau…
jus man apie meile paporinkit, o as isgersiu…

man kaiptai tetos labiau prie sirdies…

NekaltasNekaltasNekaltas

Tai tadum as asmeniskai paprasysiu kad ateitu teta laikas,padarys savo darba ir tau bus geriauMirkt

man geriau nelaikas teta, o siap grazi teta, a? angelisku veideliu,a? paprasyk…

NekaltasNekaltasNekaltas

GeraiCha chaJuokiasi

Priklausomas bus padarytTaip
Uzsirasom uzsakyma:
Ne dede laikas,ne teta laikas.Pageidautina angelisku veidu.

Mazu cia asFlirtas
Ar mazu saldi plyteleCha cha

ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs

na ir kaip issirinkti? jau ir 350isgerta, abi lyg ir grazios jau…
sakau ta meila, nelaiminga…NekaltasLiūdnasNekaltas

Cha chaCha chadd gerk toliauGerai