nekviestas svečias

aš paskutiniaisiais metais stengiuosi jo bet kokia kaina išvengti Nekaltas…geriau tiesa,nors ir nelabai džiuginanti Mirkt

NA, PAS MANI UZHEITI BE PERSPEJIMO TURI TEISE TIK: KAIMYNAI (ups capsai isijunge Drovus) ir gimines. visiem kitiem - tabu Mirkt

pasakai aš išeinu ir viskas

man irgi taip buvo, paskambino draugas, sako ateisiu, sakau gerai, bet nzn ar laisva busiu, jei ka paskambinsiu… na o planai pasikeite, reikejo isbegt man… bandau prisiskambint, o neimanoma visai, neatsiliepia savo mobiliako… nu ka palikau ten tu zinuciu jam, kad neateitu… na ka manot? po 10 minuciu atvaziuoja laimingas, nu o as jau masinoj, sakau sorry as tau skambinau ir tt. sakiau kad laiko ner … na supyko jis ant manes ir isvaziavo? nu blyn negi mano kalte? tuo labiau kai sakiau nzn ar laisva busiu ar ne, bet pranesiu, o kai skambinau, jis neatsiliepia~ aij dzin dzilin man Cha cha

jei tai nelauktas svecias visom prasmem t.y. nemegstamas zmogus, galima apsimesti,kad tiesiog manes nera namie Šypsena,o jei tai draugas/e isileidi,bet leidi suprast,kad nelabai turi laisvo laiko Laimingas

Kai esu namie viena ir nenoriu, kad kas nors ateitu, bet visvien kazkas barbena i duris…tyliai, tyliai, ant pirstu galiuku priselinu prie duru, paziuriu pro akute…jei ten nemaloni “staigmena”, taip pat tyliai nuo duru nutipenu Cha chaKartais, kai nenoriu isileisti svecio, bet suprantu, kad niekur nedingsiu ir teks atverti duris, nes pries tai mano namie labai garsiai grojo muzika ir nieks nebepatikes, kad manes nera Cha cha, staigiai apsiaunu batus, uzsimenu palta ir atidarius duris sakau, kad kaip jis nelaiku, nes kaip tik ketinu iseiti. Uzrakinu duris ir nukiutinu i artimiausia parduotuve JuokiasiO kai esame visa seima namuose - sveciu visad laukiame, tik geriau, kad jie ateitu ne tusciomis Juokiasi

Siaip tai sitas bajeris dazniausiai labai nesunkiai nustatomas is lauko puses. Nes aiskiai matosi kaip akute pritemsta ir vel pasvieseja. Cha cha Ypac jei viduj dega sviesa. Seniau kai gyvenom bute kur buvo dvigubos durys, tai grizus namo visad zinodavau ar yra kas namie - pagal akute labai gerai matyt ar antros durys uzdarytos Cha cha

Pas mus tokia specifinė akutė, kad nieko tu iš lauko pusės nesuprasi Mirkt O eda.ditos metodas toks iki skausmo pažįstamas Juokiasi

Pas maus labai ilgas ir tamsus koridorius Taip ir nedegu niekad sviesos, nes kelia zinau mintinai, juolab siekiu buti nepastebeta ir neigirsta JuokiasiBeje, kas nezino, kad sugebu taip elgtis, net neziuri i akute Juokiasi

edos.ditos metodu užvakar ir aš pasinaudojau Taip-visi namiškiai išvengė tikrai nepageidaujamo svečio Mirkt

Tiktai šitas metodas suveikia tada, kai garsi muzika ar pan. būna išjungta žymiai anksčiau negu svečias paskambina į duris Juokiasi

O jei muzikos nespejot isjungti, pasinaudokit 2 patarimu - “skubiai susiruoskit iseiti”, nes “labai reikia” JuokiasiSiai isties manau, kad geriau paskambinti ir informuoti apie vizita, kad nepalikt uz duru Blogai

Apsirengiu, tipo ruosiuosi iseit, vaidinu skubancia Nekaltas. Dazausi. Svecias supranta, kad laikas jam namo keliauti. (jam bunant pasakau, kad gaila, bet turiu irgi iseit, tai jis pabuna apie 45 min pas mane, o tada as imu ruostis Cha cha).

O as visada , jei duryse yra akute, ziuriu i ja ir labai gerai matau, net je uz ju ilgas ir tamsus koridorius. Visada atsidaro antra klausa Juokiasi ir regejimas. Tikriausiai gautum soka, pamacius anoj pusej akutes ismeigtas mano akis Pavargęs Ir neturetum kur dingti. Jei neisileistum, as isejes visda butinai paziuriu i to zmogaus langus. Na labai jau jis nesusipatogina, pamates ir ten mano kiaura zvilgsni Pavargęs Bet tada as nueinu. Jei jis Kiaulė ir neisileidzia tik del to, kad nenori pradeti kalbeti, tai tegu ir lieka Kiaulė . Visas situacijas galima normaliai suprasti. Beje, i svecius ateinu dazniausiai ne tusciomis. nebent tiesiog labai skubu ir Laimingas atbegdamas pamirstu uzbegti i krautuve. Liežuvis

Tai buvau ne as Ne Cha cha

ne tu,ne tu,tikrai ne tu Juokiasi Tu gi sms parašai net pro šalį važiuodamas Taip

Padetis be iseities…

Ai , zinai, as perspeju, kad visas akutes uzklijuotum, kad tyliai prie lango stovetai ir pro kampa ziuretai, o dar geriau, kad spetai kur nors pabegti Juokiasi tik palik iseidama prie duru kokia dezute. Lauktuvems, jei ka Mirkt

-Atsiprašau, bet jau išeinu. KietasJokiių komentarų, dažniausiai supranta.

Juokiasi Juokiasi Juokiasiniu bet gal taip ziauriai nereikia Šypsena siaip as tai neatidarau duru, net prie ju neinu jei nenoriu su niekuom bendraut. ir dzin ar muzika groja ar kas. mano namai - juose as darau ka noriu ir niex negali manes del to teisti. o draugai staiga neuzsuka - visada pranesa pries ateidami.