nekviestas svečias

…buvo man vienu roz tejp nutike… …pasakeu, kad jej nori pashneketi - laj palydi mane iki troliko stoteles…

rusiska patarle - nekviestas svecias - blogiau uz totoriu. akmens amziuje, kai svetys nekviestas i svetima urva braudavosi, su kuoka, su kuoka jam sprandan Cha cha

Voprosikas neapibreztas Nežinau Ar tik nelauktas ar dar ir nemalonus ar dar koks Nežinau

Liaudyje dar sakoma; ‘Neturek draugu.Nes jeigu ju turi su jais reikia draugauti.’

nu žynoce… priklauso nuo svečio,… jei mano geras draugas/ė, laiko aš jam visada surasiu. kas čia do klausimas?

mandagiai pasakyciau kad skubu.

Jei turi laiko ir nori jį paskirti tam nekviestas svečiui,t.y. jis vertas to, yra tau malonus, brangus, artimas ir t.t., atidedi darbus ir paskiri pusvalandį. Jei žmogiukas tik įsivaizduoja, kad yra labai tau svarbus arba tikrai neturi laiko, taip ir pasakai - tikrai atėjai ne laiku… Jei žmogiukas su galva, puikiai supras tave, net aiškintis nereikia. Na o jei jis tiek durnas, kad nesupranta, tai kokio bieso tau tokie draugai reikalingi? Mirkt Nekaltas

hmmm…o aš kur nors savo žinutėj parašiau,kad tai buvo draugas(-ė)? Nekaltas…negi pas jus į namus tik draugai(-ės) teužsuka? Nekaltas

uzsimesciau palta pries atidarant duris, pasakyciau “labas, kaip malonu tave matyti, bet turiu iseiti” Cha cha ir prie jo mauciausi batus… jei reiktu ir troliku pora stoteliu pavaziuociau, kad tik pabegti Cha cha

Skaitau ir stebiuosi kaip iaugo i krauja visiems tas issisukinejimas, melavimas. Tai juk priezasties nepasalina. Apgautajam paliekama viltis. Ar nebutu paprasciau pasakyti tiesiai sviesiai i akis, kad neturi su juo apie ka kalbeti ir uzdaryti duris. Nekaltas

Man yra paprasciau Drovus jei nelaukiu sveciu, paprasciausiai neisgirstu skambucio Nekaltas Ir realiai, fiziskai neisgirstu, o ne specialiai Šypsena

arrami,kalbėtis gal ir būtų apie ką su tuo žmogumi,nes gana seniai nesimatėm,tik kad laiko kaip tik tuo metu visiškai nebuvo,nes,kaip minėjau,buvo suplanuota visa diena Taip

Gerai sugebėjimas Nekaltas

manau, kad zmogus turetu surpasti, jam graziai paaiskinus, kad noretum, kad tokie bajeriai nepasikartotu. O siaip, tas sugebejimas nelabai Nekaltas Kartais trukdo Cha cha

eMAr,bet juk kartais padeda Taip-man būt padėjęs Mirktbent jau šį kartą Nekaltas

Zinai, tu paprasciausiai galejai buti isejus. Manau, kad tai butu dar geresne pamoka tam zmogenui Cha cha Bet negi jis taip nieko ir nesuprato?

tada taip ir pasakyk Taip ir atidekit pokalbi kitai dienai ar kitam kartui Taip

Gerai

Nemegstu nekviestu sveciu… Jei tokie pasirodo - tiesiog neatidarau duru - manes nera ir tiek…

Pradek prie jo priekabiaut! Mirkt Kaipmat pabegs! Juokiasi Nors gali ir nepabegt… Nekaltas