Nekaltybė... Jūsų nuomonė..

Tvirtai… juokinga… sutinki zhmogu, kurio nori, bet tvirtai laikaisi isitikinimu? Zhiurek, kad tik nepasidarytum savo isitikinimu ikaite… Chia jokiu isitikinimu, tik tavo asmeninis reikalas.

P.S. “tik kvailiai nekeichia nuomones” (suprask: visad ishtikimi savo isitiknimams)… geda, tik kad nepamenu citatos autoriaus Aš nekaltas

Na panos jus ir duodate.
As manau kad nekaltybe tikrai nera geda. o be to argi mes tokia trecio pasaulio salis kaip kokia Indija kur jau 12m mergaites gimdo. Vis gi mes juk zengtiam i europos sajunga kuri tai lyg ir kazkokia pakopa aukstyn. Tad as tikrai nemanau kad musu salies mergickos visos turi virsti ****om.

Na nekaltybe ir ****os… kad chia jokio ryshio nera… gal ash neteisingai supratau Šypsena

brangioji…as tau pirmas?
taip…
tikrai???
taip, tikrai…prisiekiu savo visu triju vaiku gyvybem…

Moteriai su vaikais viskas aishku… Šypsena

P.S. jei tu tikras vyras paglostyk kiekviena sutikta vaika, nes jis gali buti tavo vaikas Aš nekaltas

AgaCha cha po tokiu nawarotu patalyne reikia skalbtiCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Pritariu visom galunem… dar buna, kad nezhinai apie nekaltybe, kol nesuzhinai… kazhkaip ash nekaltybe nesizhaviu… ypach savo lovoj

P.S. niekad negali zhinot tik Šypsena

nu merginu nekaltybe apsneketaTaipo kaip del vyru nekaltybes?Aš nekaltasva as pavyziui dar nekaltasLabasCha chaCha cha

…o chia tik spet gali… jokiu objektyviu irodymu uzh… jokiu priesh Šypsena

cia mazdaug - Gražimergos!!! imkit mane ir darykit

nu as irgi taip manau bet nematau norinciu
Cha chaCha cha

vargseliai nekalti vyrukai Cha chaCha chaCha cha:Cha chaCha cha

Nekaltybe visada-privalumas.Gaila kad tik viena karta… (I)

aciu uz uzuojauta statau Alusir dar Gėlėsas skaitau nekalti vyrukai kaip ir nykstantysAš nekaltasCha cha

ogo, ziurau pasistenget cia. Šypsena Jau maniau, kad tema baigesi… Graži

Citata iš vienos diskusijos:

"As nekaltybe praradau beveik 20-ies metu. Neskaitau, kad velai. Manau, pats laikas buvo. To ivykio nesureiksminu, nei su liudesiu, nei su dziaugsmu jo neprisimenu. Tiesiog tai ivyko ir viskas.
Labai gerai, kai abu jaunuoliai myli vienas kita, abu to troksta ir jaucia, kad tam yra pasiruoshe.
Turiu drauge, kuriai - 22, o ji dar mergaite. Na, nesutiko ji to, kuri myletu, kurio noretu. Mano, kad neverta atsiduoti bet kam, kad galetu pasakyti, jog ji jau nebe mergaite. Kur skubeti??"

Visiškai pritariu šiai nuomonei, manau, jog turime sutikti žmogų, su kurio intymūs santykiai būtų ne vien nekaltybės atsikratymas, o ir KAŽKAS daugiau…

o čia tiems, kas į šią diskusiją žiūrėjo rimtai:
http://www.angelfire.com/stars3/zemyna/svyturys.htm . Kai kas nekaltybę vertina labiau už gyvenimą…

Apakęs Apakęs Apakęs

Na seis laikais susipazinti su sakykim 19m mergina kuyri butu nekalta tikrai sunku rasti .Šypsena na mano manymu cia jokia geda.Na juk merginai tiek issilaikyti turetu buti tikrai sunku.ŠypsenaKai aplinkui visos drauges vien apie sexa ir kalba. Šypsena