Nekaltybė... Jūsų nuomonė..

tau dar tikrai ner kur skubet…spesi Mirkt

O kam taip sureiksminti ta ‘nekaltybe’?!Apakęs

Na, merginos, ash jums pritariu. Šypsena Tiesiog buvo idomu suzinoti zmoniu nuomones. Juk kartais draugai, ypac jaunimui, tikrai daug lemia, taciau tie draugai, kurie bando primesti savo nuomone, ish tiesu nera tavo tikrieji draugai - reikia ishmokti atsirinkti, ar ne? Aš nekaltas

Niekas cia nieko nesureiksmina. Cha cha Tiesiog buvo uzduotas klausimas, i kuri, kas norejo, tas atsake. Cha cha

tu tikriausiai jau …spejaiMirkt

Na manau, kad nekaltybe nera nei privalumas nei trukumas. Mano asmenine nuomuone iki tam tikro amziaus nereikia pradeti lytiniu santykiu, bet tai kiekvieno reikalas…

kai 14m.mergytes susirupina kaip greiciau prarasti nekaltybe,tai juokas ima.tegu 'katiliuke’pirma smegenu atsiranda,nes po to vaiku nezino kur metyti.va.

O prie ko cia dabar tas komentaras?? Kur cia dabar tas keturiolikmetes matai ir kur matai nora prarasti nekaltybe?? Cha cha

iki tam tikro amziaus… o kokia tavo nuomone ta amziaus riba? Aš nekaltas

Na seip tai trukumas Cha cha
Problemu daug, atsakomybe didele, nepatogumai etc. Kietas
O kas del laiko, tai kievienos reikalas, plius tai labai priklauso nuo to kiek tevai kontroliuoja, kokio amziaus draugai… nes mazai tiketina kad 14 metu mergina prarastu nekaltybe nuo 14 metu vakinuko. Daugeliu atveju jiems visai ne tas galvoj dar Cha cha

iki 20 metu tai privalumas
iki 25 metu originalumas
po 30 apskritai tu esi vaiksciojantis navarotas…

Cha cha

[/quote]

iki 20 metu tai privalumas
iki 25 metu originalumas
po 30 apskritai tu esi vaiksciojantis navarotas…

Cha cha

[/quote]

retai nuo komentaro buna taip juokinga Šypsena bet si karta buvo Cha cha

iki 20 metu tai privalumas
iki 25 metu originalumas
po 30 apskritai tu esi vaiksciojantis navarotas…

Cha cha

[/quote]

retai nuo komentaro buna taip juokinga Šypsena bet si karta buvo Cha cha

[/quote]

aga, komentaras jega! Taip Taip Taip

Paganeli,tu pats kaip navarotasCha cha

Mano nuomone tai neturi nieko bendra su amziumi. Kiekviena turi pati pajusti laikas ar ne.

atsakomybe?? nepatogumai?? Cia kam ta atsakomybe ir nepatogumai - vaikinui Vyrai ar merginai Moterys?

Aš manau, kad šitame žodyje nėra nieko gędingo, visiem būna pirmas kartas, vieniem ankščiau, kitiem vėliau, na o tiems kuriems veliau dar nekalti, ir tiek…

gera buti nekaltai! tokiu reta!

na viskas su amziumi baigiasi…

kiekvieno reikalas,ir viskas! Ignore