Nekalti vyrai - tinkama tema vyrams(?)

Nekalti vyrai - tinkama tema vyrams(?)

As visa laika maniau, jog merginos ilgai buna nekaltos, nes bijo, grieztai aukletos buvo, dar nesutiko mylimo zmogaus… Labai nustebau, kai sutikau kelis vyrus, kurie prisipazino, jog ju pirmasis kartas buvo 25, 28, ar net 32 metu. Gal yra tokiu cia forume ar zinote tokiu? Kodel vyras taip ilgai laukia? Kodel jie bijo prisipazinti, kad budamas "senas" pirma karta su moterimi permiegojo? O jei dar sutikta moteris nera profe sex’o sferoje, kaip jie gali abu gali tureti fun’o? Idomu, ka mano stiprioji lytis. Moterys taip pat welcome, nes gal jums teko toki mokinti.

Nezinau kokie tie zmones, bet kiek tenka pastebeti ir vyru tarpe yra pakankamai droviu, kompleksuotu, uzguitu Šypsena Tokiam zmogui saugu tik buti su savimi, o moteris, kuri ima iniciatyva baugi ne tik seksualine prasme.
Kita kategorija kazkurios srities fanatikai, dazniausiai aptinkami mokslo pasauly Šypsena Jie visur dalyvauja, laika skiria tik savo pomegiui ir naturaliai gaunasi, kad nera laiko bendrauti su moterimis. Bendravimas tik draugu, kolegu lygmenyje.
Toliau itakoja aplinka, issilavinimas, auklejimas, tikejimas, galimybes.
Kalbant apie auklejima ir supratima, tai tik jauniausia karta gan laisvai ziuri i atsitiktinius santykius, o vyresni (kad ir dabartiniai 30-meciai) ir intelektualesni labiau orientuoti i nuolatini partneri.
Tikintis zmogus taip pat vengs atsitiktinio bendravimo. O jei vyras yra mamos sunelis ir del iv. aplinkybiu tebegyvena su tevais, jam seksualinis bendravimas yra problematiskas.
P.S.sex’o fun’as -kas tai: geras pasidulkinimas? zaidimai gyvenime ir lovoje kibirksciuojanciom akim ir daznai plakancia sirdimi? Šypsena Sunkiai isivaizduoju tokio lygio seksualini gyvenima, koks jis vaizduojamas kino filmuose. Gyvenime viskas paprasciau Kietas

Anie ir vyrai ir moterys virs 25 dazniausiai buna "kalti", bet jei jie vis dar "nekalti" nereiskia kad jie yra isigimeliai ar nenormalus kurios reikia pirstais rodyti ir mokinti gyventi.

Prapuole kazkur zinute. Studiju metais pazinojau toki vaikinuka. Simpatiska. Man atrode, kad nekompleksuota. BEt kai jam buvo 24, mes sventeme naujameti, pabaliavojome… Tai jis ir pasidalino savo skausmu. Buvo nekaltas. Bijojo prarasti nekaltybe su mazai pazistama mergina, su ekstra patyrusia moterim, budamas visai blaivas… Norejo, kad mergina butu gerai pazistama, vos vos patyrusi… Nepadejau as jam tada, nes nerealiai buvau isimylejusi kita. DAbar kai pagalvoju, gal is tiesu zmogui reikejo padeti… Zinau, kad jis vis dar nevedes (jam 32 m.), studentu bendrabutyje jam ne viena nepadejo (ne tiek daug merginu ir prase)… Kartais pakalbu su anu laiku drauge ir taip mums sirdi suspaudzia, jauciames kaltos, kad nepadejomeLiūdna o jei rimtai, matyt zmogui is tiesu problema, jei ji aplanko tokios mintys…

mano vyras buvo nekaltas, ash jam buvau pirma, bet jis nebuvo nei kazhkos drovus ar uzhguitas, ar pasineres i mokslus, kaip tik benraujantis ir su nuostabiu humoro jausmu zhmogus, tiesiog galbut nenorejo myletis su pirma pasitaikusia
ash tuo labai dzhiaugiuos, ishmokinau ji taip kaip man patinka, ir jis buvo pirmas vyras, kuris mane ishtikruju patenkino (vyrai buve iki jo to nesugebejo, galbut ish tikruju truko tos tikrosios meiles Širdis)Mirkt

N maniskis irgi toks. Ir as tokia buvau. Bet mes jauni susitikome (na, abiem jau buvo virs 20, bet vis tiek jauni), tai nieko keisto neizvelgiu…

jkj rašė:

mano vyras buvo nekaltas, ash jam buvau pirma

Tai gali dabar jam padeti. Geriau veliau nei niekad. Cha cha

Tauškalytė rašė:

DAbar kai pagalvoju, gal is tiesu zmogui reikejo padeti… Zinau, kad jis vis dar nevedes (jam 32 m.), studentu bendrabutyje jam ne viena nepadejo (ne tiek daug merginu ir prase)… Kartais pakalbu su anu laiku drauge ir taip mums sirdi suspaudzia, jauciames kaltos, kad nepadejomeLiūdna o jei rimtai, matyt zmogui is tiesu problema, jei ji aplanko tokios mintys…

o as pazystu 23m vaikina, kuris dar nera to dares. tiesiog su bele kuom nenori, o tinkamos sau nesutiko

Tai kaip supratau is cia pasisakanciu, vis del to nekalti vyrai nebijo pasisakyti esantys nekalti Apakęs ir nevaidina "povu", kad dar nera tureje reikalu su moterimis. Mergaites pasisako, nes bijo to pirmojo skausmo, o vyrai? Kad bijo pasirodyti nepatyre? Manau, teisingai daro.Gerai Gerai

Netikiu pasakom tipo su bet kuo nenoriu. Nemanau, kad per tiek metu neatsirado tinkamo priesingos lyties atstovo. Gal baisu pasirodyti, kad toks senas, o nieko nemoki. Tad ir smauko sau nekvarsindami galvos.

va, dar: ratas geros(idealios) bukles, nenudrozta padanga, nesudauzytas aliumininis ratl. ir ce ne bajeris, jis istiesu parduodamas!! veixmo vieta Liežuvisanevezys(vilnius imanoma veixmo vieta) tel:+37067521008 :+37068840060

Skelbimai…

Cha cha

shpykius Šypsena 50lt vienas

cia ta rata padravineji su puse shakiu?