Neimanomas dalykas! Siemens CX65 nerasta IrDa jungties!(jau rasta)

Neimanomas dalykas! Siemens CX65 nerasta IrDa jungties!Baisu(jau rasta)

Tai va pas mane nera IrDa Baisu Bet juk visi siemens CX65 tai turi Baisu Kas per nesamone? Gal kas nors man gali paaiskint? Is anksto dekui Gėlė

Gal istatyt pamirso:0 na bet kokiu atveju siemensas ne teleponas.

Gal greičiau nerandi/nemoki įjungti Nekaltas

Paleidziu tikrint sistemoms, ir ismeta lentele Nerasta… arba nuotrauka siusti per IrDa, vel lentele tapati… Nekaltas

Idomiai, bet turi buti. Netikiu, kad toks gamykinis brokas galetu buti Nekaltas

Siemensas dar ir koks telefonas Kietas Kituose forumuose(uzsienio) isskaiciau kad pas siemensus yra geriausi telefu fotoaparatai istatyti Laimingas

tai gal pas ave kompe nera IRdos??, arba siunti i mobiliaka kuriame nera irdos? nes man tai pvz viskas ok, is mobiliako i mobiliakas ok

Nė velnio ne geriausi Ne.

pirma pabandyk ja ijungti… spaudi linksmakoti… ir tada 9 9 3… turi pasirodyti pranesimas apie irda aktyvavima…o jei ne tai nesk i garantini…sekmes Labas

Ir dar vietoj to rausvo kvadratelio- juoda plastmase, tikrai kazkas negerai Nekaltas

Ka as zinau kaip ten yra, bet parasiau ka paskaiciau Nekaltas O beto Lietuvoje ne puses ner tu telefonu, kurie uzsienyje jau laaabai seniai Nekaltas

Ir turi buti juodas kvadratelis Cha cha nera jokio skirtumo kokia jo spalva… pvz pas n3200 jis apskritai permatomas Laimingas

Geriau nieko nelaukusi iki garantinio nueik

Pranesimas nepasirode, bet IrDa junkties piktograma rodoma Nekaltas

Gal ir tikrai juodas… Nekaltas Bet… Jis tokios sandaros, kad mano nuomone tai IrDa jungciai netinkamas Ne… Ta juoda spalva nepersimato Ne

Manai suspesiu? Siandien yra antra Kaledu diena, ir dar plius sekmadienis… is vis stebuklas kad dirba, jei is vis dirba Laimingas

Na gal ne siandien, bet rytoj tai jau tikrai Šypsena

Isardyk ir bus aisku… pas mane ant 6600 irgi neatrodo kad persimato, bet veikia.

Jei ne ryt tai vis vien dar turiu 2 metus Cha cha