Neges


Neges

Gražu Labas youtube.com/watch?v=4PZjA2KnKzY

Jei ką, katinas žole ėda, o ne neges Šypsena

Nuostabus vaizdas Gerai Nieko panasaus dar Neteko matyti. O katinas tai viso to filmuko zvaigzde Juokiasi Itariu jo vardas - Zolius Juokiasi

Esu mates panasu vaizda… Gerai

tai jos valgomos ar ne? Cha chaGrazu Gerai

Gerai Taip

cia situ gyvaciu palikuoniai vadinami vingiliais?

Penktadieni viena tokia Sesupej maciau, galvojau unguriukas Drovus Cha cha

nuostabus vaizdas Taip Gerai Gėlė

Fotozvejyba Gerai Cha cha

važiuoju kaiman Valiošiaip- jos nei žuvys nei driežai. Jos - NĖGĖS Laimingas taisyklėse netgi atskirai rašoma… Galima gaudyt su licenzija (upines) Nekaltasskonis neblogas, tačiau po 15os štukos- “metalu paduoda” Piktasasmeniškai aš jų atsiėdęs Nekaltas pats malonumas kai stovi vandeny- o jos “čiulpia, čiulčia”…po kojomis Cha chadar girdėjau, kad pamario gyventojai jąsias latvim stumia…už neblogą fynigą Nekaltas

jos ne " NEGES" jos apskritaziomeniai… o prie ko cia kazkoki driezai tai isvis nesupratau… pilna sistematika tokia: antklasis - agnatha - bezandziai klase - cyclostomata - apskritaziomeniai burys - petromyzoniformes - neges seima - petromyzontidae - negines ir lietuvoj 2 gentys gyvena: Petromyzon - jurines neges ir Lampetra - upines neges man toks itarimas kyla kad nuotraukoj upine nege (Lampetra fluviatilis) nors nedideliuose upeliuose dazniau sutinkama mazoji nege (Lampetra planeri)

jos siurbikes… bent taip draugas sake…