negerkite Montserat Sparkling sampano

negerkite Montserat Sparkling sampano

negerkite Montserat Sparkling sampano Ne Vakar su vyru nusipirkom buteli sio gerimo. Siandien ryte abiem skauda galvas, vyrui susuko pilva Cha cha o man kazkas su regejimu… Aš nekaltas Nuo Alitos sampano, netgi nuo pigaus Sovetskoje tokiu fintusu nebuvo niekada… nezinau kokio velnio primaisyta i ta Montserat. Aš nekaltas ir skonis neypatingas…

mano viena draugė jau senai mane įspėjo dėl užsieninių šampanų. Sakė, kad jei nori susirgti, tai gerk. Mat ji dirba tokiam darbe , kur gamina visokius pričindalus, filtrus ir pan. Sakė, kad Alita - geras šampas, nes naudoja kokybiškus filtrus.

Uzjauciu, mergelkaLiūdna o kiek ta montserat kainuoja? as visada perku alitos briuta, sausa arba klasikini, kartais - asti martini, kol kas - tfu tfu - panasiu fintu nebuvo, aisku, jei nepadaugini Mirkt. o siaip brutas ne ka ne prastesnis uz asti martini - bent jau mano skoniui.

Nu nezinau geriau 2 bonkes ir nieko ,bet man nepatiko .tarybinis geriau man bent,
O jus ziurint kiek jo isgeretApakęsApakęs,gal po litra kiekvienas tada jo nuo bet kokio taip,
tada jau galvos 33 ir taip toliau…
o SOVIETSKOJE BRANGESNI PIRK JIS TIKrai neblogas
sory uz didz raides nepamaciauMirkt

Tai turbut tas montserat tai is tu pigiuju ir saldziuju? tai aisku kodel taip blogai Nustebęs As tai irgi tik briuta arba pusiau sausa geriu, tai nuo jo mazesne galimybe bloguma pasigauti. aisku ir nuo isgeriamu kiekiu priklauso Cha cha

taigi tas Montserat kainuoja apie 9 Lt su kapeikom. o man vyras sake, kad gamintojas-Anyksciu vynas, bet as tiksliai nezinau. o perku as visuomet pusiau sausa sampana. ir tas Montserat buvo pusiau sausas. ir tik viena buteli kartu isgerem. na nezinau, daugiau pirksiu tik Alita.

nezinau, kiek per kokias prezentacijas teko ragauti, ne vienas is anyksciu vynu gaminamos produkcijos nepatiko. keisti jie kazkokie. matyt, gamykla neturi technologiju ar dar kazko, bet… neverta rizikuoti seimos sveikata ir visuomenes gerove Mirkt

Vakar kaip rozas geriau tokio sampaniuko pavadinimu Elit… tik neatsimenu kieno gal Alitos buvo Gerai… tik jau dabar tai net neabejoju, kad kas nors pritemps sampano pavadinima iki mano MENAMO materialinio poziurio i gyvenima Šypsena Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

ne, "Elita" ne "Alitos", kazkoks lyg italiskas, bet is normalesniu. o del materialinio poziurio i gyvenima… na, as nekalta, kad man patinka grazus daiktai ir skanus sampanas. galu gale tam ir dirbi, kad aplink tave butu tai, kas grazu.

ne, "Elita" ne "Alitos", kazkoks lyg italiskas, bet is normalesniu. o del materialinio poziurio i gyvenima… na, as nekalta, kad man patinka grazus daiktai ir skanus sampanas. galu gale tam ir dirbi, kad aplink tave butu tai, kas grazu.

Man irgi patinka bet mane temoje “materijalines svajones” nulinciavo uz tai… Cha cha taip kad atsargiai su tokiais pareiskimais Cha cha

Buitishkai kalbant, An.vynas savo vadinamuosius sampanus paprasciausiai uzgazuoja angliarugste, kaip paprasta limonada Cha cha O Alita taiko technologijas, pagal kurias tas gazas atsiranda pats savaime, o ne is kazkokio balionelio. Taikant tokias technologijas gaminamas tikrasis pranc. sampanas Taip

O siaip tai paprastas eksperimentas - padekite taure An.vyno "sampano" ir "Alitos". Pirmasis po 15 min. bus issivadejes, toks salstelintis skystimelis, o Alita kaip buvo "su paraku", taip ir lieka.

P.S. Dirbu ne “Alitoj” Cha cha Cha cha ir jos akciju neturiu. Cha cha

heh, mane irgi linciuoja, kai mato, kad nesuosi i darba termosiuka (ne tik del taumpumo, bet ir del dietos), kai neinu su chebra gerti ar zaisti boulingo. o kita karta linchiuoja, kai pamato koki nors nauja skudura, kuri nusiperku, ir pabreztinai graudziai dusauja, kad jos sau to negali leisti, nors uzdirba nemaziau uz mane. toks gyvenimas Cha cha o pinigu vis tiek pas mane skolintis eina. taip kad - kiekvienam savo Ignore

bozhe iki skausmo pazystama… Cha cha

Šypsena

Dar va kai perskaiciau apie tavo termoseli tai prisiminiau kaip kraupo mano bendrarabotnicos kad kafiarnioj blynelius o ne mesos smota valgiau Mirkt
O jau kad su Vyrai pataupom ir kasdien neperkam sh… vu=ynuko geriau pora kartu per menesi l. gero taure kita padarom… tai isvis… Cha cha

kiekvienam savo ir kiekvienas turi lygiai tiek, kiek jam reikia - gink Dieve nedaugiau. o siaip skaiciavimas paprastas: geras ir kokybiskas daiktas tarnaus ilgiau, vadinasi, ilgai galima bus apie ji negalvoti, nuo gero vyno - reciau isgeriamo - nebus pagiriu, i gera automobili (senutele audi - Cha cha) nereikes kisti pinigu remontui. deja, neuzdirbu tiek, kad galeciau neskaiciuoti.

Is burbuliuojanciu vynu geriu tik Auksini muskatini ir Klasikini. cia Alytos. visi kiti putesiai - shypuchkos, nebent kas pasiulytu MOET ar Don Perignon.

o aš tai visai šampano nemėgstu.