Negaliu patikėti - skyrybos. Tęsiant temą apie brolio merginą.Gal nebetęsiam.

Žinai, man tai juokingiausia barnio preliudija, kai tavo brolis užpyko ant vaiko mamos(vadinkim ją taip, jei jis jos nemyli…), kad ana su vaiku nesikalba… O tėvas tada kam? Jis pats negali su vaiku pasikalbėt, ar kaip čiaNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas Jei jai toks pašnekesys be atsako- aiškiai suprantamo- yra neįdomus, tai tegu tėvelis bendrauja- o dabar kaip toj patarlėj- norėdamas šunį mušt- pagalį visuomet rasi… Norėjo bartis, tai ir barasi, o kad moterėlės pakrikę nervai- tai aišku.

Aš irgi vakar mačiau tą filmą Gerai
Tik čia absoliučiai kita situacija.
Manau, kad kurį laiką lai pagyvena atskirai, gal abu pakeis požiūrį tuomet. Juolab, kad žiemą ji turėtų parsikraustyti atgal į Kauną, tęsti studijas.

Tėvas tai gali su vaiku pakalbėt ir pakalba, tik nesuprantama, kad motina savo vaikui negali nė žodžio pasakyti.
Ir kvaila būtų teigti, kad jis norėjo bartis, jis absuliučiai nepakenčia konfliktų, gal dėl to tiek laiko ir išbuvo kartu.
Nes aš tikrai negyvenčiau su žmogumi, kuris ištisai dėl ko nors rėkia ir isterikuoja. Kažkada dėl ir su pamote susiėdžiau (aš tik pasakiau, kad ji ant manęs nerėktų, nes neturi tokios teisės, labai ramiai, beje Cha cha), dabar man nebereikia su ja bendrauti Nekaltas

is tiesu, atrodo kvaila, kad moteris nesikalba su savo vaiku, bet is tikruju taip jau buna. nu nematau as cia nieko smerktino - zmogus neatsigavo po gimdymo, po kiek laiko atsigaus ir pakalbes su tuo vaiku, kur problema?Nekaltas tavo brolelis irgi kazkokios keistos naturos matyt jei jam tokia nesamone yra pretekstas skirtis ir pyktisNekaltas
jei gerai sutartum su ta mamike pasiulyciau ja pas psichologa nuvesti, bet jei nesutari, tai geriau ir nesiulink, nes paskui dar supras ne taipDrovus arba tegul su vyru nueina, nors dauguma to kratosi, bet padeda, patikekAngelas
o kad 4 ryto pakelia riksmais… o tai ka ji pati 4 ryto veikia ir nemiega?Nekaltas mazu prabunda i tualeta sisiuko ir gryzdama uzmasto, kad visai parekt reiketu?Nekaltas

Ji miegot mėgsta anksti eit, apie aštuntą vakaro Nekaltas
Ir jei patingėjai skaityti - primisniu, kad ne JAM čia buvo pretekstas skirtis, o jai sukėlė isteriją. Ir išvis jis tik parūkyt susinervinęs išėjo, į kiemą, būtų nepatingėjusi, būtų pamačius. O nespėjo net atgal užlipti, kai pamatė jau jos seserį su vyru, kurie jos atvažiavo su daiktais pasiimti. Nes “jis ją paliko”. Niekas nieko nebandė aiškint.

O kaip galima nekalbėti su mažu vaiku aš nesuprantu. Nesuvokiama. Bent pakalbint, kad neverktų, o ne atsainiai numojus ranka pareikšti: "ai, vakarinės isterijos, paklyks valandą ir užmigs".

Kai mazhu vaiku turi, kai buni nusikalusi nuo bemiegiu naktu, gaudai kiekviena akimirka miego. Taip, kad tame, kad ji eina miegoti 8 valanda vakaro ir keliasi 4 ryto - nieko stebetino, IMHO. O jei broliuko tonas nuskambejo nenaturaliai (ash pati kartais pakeltu tonu "isheinu" valandai - dviem pasivaikshchioti, atvesti), tai galejo nuskambeti ir ne kaip parookyti. Shiuo atveju, kai moteriai pogimdyvine depresija, vyrui reiketu pabrukti uodega ir pabuti meilesniu ir geresniu yra, nes moteriai viskas yra negerai, netgi vaiko klyksmas nuteikia ne vaiko raminimui, o pykchio priepuoliui. Nes (pagal save sprendzhiu) tada buna kalati visi jie, kurie vienaip ar kitaip prisidejo prie gimdymo proceso (tiek vyras, tiek vaikas).

Tu supainiojai viską. metus laiko dar net prieš nėštumą ji keldavosi ketvirtą ryto pazyst.
Dabar išmoko pamiegoti su vaiku, kas yra sveikintina.
O koks ten "tonas" buvo, ar išvis nieko nesakęs išėjo aš nežinau, nemačiau.
Gal ir tikrai jai pogimdyvinė depresija. Bet ji jai jau buvo kokius metus prieš pastojant.

Hmm… o tu ish kur zhinai, kad ji keldavosi 4 ryto pazysti? Teorishkai 4 - 6 ryto pats imigis. Nors mane irgi nemiga tokiu metu , paskutiniem dienom kankina ir ash bunu baisiai pikta ant knarkianchio shalia vyro Nekaltas
Nezhinau, man visa shita istorija labai absurdishkai kvepia, tuo labiau, kad zhinome tik tavo vienos pozicija, tuo labiau, kad esi suinteresuota puse. It is big possibility, kad labai daug ko tu nematai, nezhinai ir turi tik subjektyvia savo nuomone, todel, kad :

  1. Dalyvavai kaip dalinis konflikto stebetojas;
  2. Zhinai tik ish pasakojimu.

Iš kur žinau Apakęs
Tam pačiam kambary teko gyvet tris mėnesius, kol neapsikenčiau ir paprašiau brolio, kad abu išsikraustytų. Kaži iš kur. Jei būtum viską perskaičius - ten parašyta.

Zhinai, ash irgi su broliu gyvenau pradzhioje, kai jis su savo zhmona susituoke. Visada stovejau brolio puseje, kad jis nekaltas sheimynyniuose barniuose, kad zhmona durna. Ale zhinote, praejo 10 metu ir supratau, kad ten abu trenkti.

Aš irgi manau, kad jei jis ją mylėtų, kantresnis būtų.
O dabar galvoju, ką čia tokio padarius, kad galėčiau mergytę dažniau pamatyti. Teks perlipt per save ir bandyt su ja bendraut. O gal tikrai po kokių metų abu dar susitaikys…
Brrr, kai pagalvoju, kad jai ten vienai dar reikia ir mamos isterijas, pas kurią gyvent išvažiavo, atlaikyt, net šiurpas pereina.
Kartu - nelaimingi, atskirai - vėl negerai …

perskaičiau temas, įdomu pasidarė, kaip jie dabar bendrauja. gal išsisprendė daugmaž jų problemos? Nežinau

aha, baisiai idomu, kai seimos nariu purvini skalbiniai viesai dziaustomi Taip Gerai Cha cha

olo, jei tau neįdomu - neskaityk, sutarta ??? Eik teršt kitur, matau, kad tau tik pablevyzgot rūpi Nekaltas Būk geras, ne čia Flirtas

grin, nieko gero pasakyti negaliu Ne Apsiribojama kasmėnesiniais pinigais į jos sąskaitą NustebęsAš slapčia dar turiu vilties, kad žiemą ji su Angelas grįš į Kauną gyvent, baisiai rūpi, kaip ta mažylė auga …

ka tu, epi, man labai idomu, iki kokio lygio asmeniniai zvetimu/kitu zmonu dalykai gali buti platinami virtualioje erdveje Taippaciu bangieciu/bitieciu polinkiu i ekshibicionizma as jau kaip ir nebeabejoju Cha cha

Nematau jokios tokio “ekshibicionizmo” žalos KietasJei man kas nors rūpi ir per skaudu kalbėti apie tai in real, einu į bangą, čia toli gražu ne visi tokie kaip tu. Nenoriu įžeisti (nors nemanau, kad per savo spyglius ką pajustum), bet tikrai nemalonu su tavimi virtualiai bendrauti Ne Jei nenori, kad pasakyčiau per daug, nebesirodyk, ačiū Apkabinimas

nu argi as sakau kad kokia nors zala yra? kokia gali but zala pasiskelbus ant viso balto svieto (nu bent jau ant visos bites) Cha cha ir uzuojautos sulauki, ir kiti gali po svetimas siuksles pasiknaisiot Gerai kai sako, ir avis sveika, ir vilkas sotus Cha cha Taipkas liecia mano bendravima… tau nepatinka? tai ne mano problemos Ne Cha cha

Galiu padaryt taip, kad būtų tavo Cha cha Prašaisi. Ir tai nebus virtualu Šypsena LabasP.S> tau būtina savo vaikiškais išsišokimais man gimtadienį gadint ??? Ar čia kaip tik ta proga ??? Klausimas retorinis, atsakymo nereikalaujantis.

dievuliau… kiba fizinis susidorojimas gresia? Apakęs Apakęs Apakęsah tai gimtadienis tavo? vaje… o as ir nezinojau… kaip negrazu is mano puses, a? Cha cha vat tau Gėlė ta proga. virtuali, zinoma Cha chaok ok, einu, bo baisu nesvietiskai patapo, gyvent da noriu, bo jaunas esmi Cha cha atia Labas