nebera

o bled reiks pradet su priesrukiniais vazinet Cha chao seip diena as faru nedegu, man sviesu ir taip.

Kokie šeši metai kaip šviesas jungiu tik kai temt pradeda arba lyja Cha cha o taip visada be šviesų

bet kas keisceusia, tai as ir baudos nei vienos nemokejes per xyjava tucia metu. reiktu ir susimokeciau, bet nestabdo manes. taij ka vazinekit drasiai diena be sviesu Cha cha

Darenai, neskaiciau ket, bet as kaip minejau juos naudoju ryte, per lietu, kai tamsu dar. Joks man musOr nepapis proto. Kam jungia diena, as jau nepasakysiu Ne

Bent pas mus ant kaimo, tai ta policija nieko nesako dėl tų šviesų. Tiek metų važinėju be jų, į dieną po kelis kartus prasilenkiu su policija ir nieko. Yra ir stabdę, bet dėl šviesų nei žodžio. Vieną kart tik yra pavakare pamirginę, kad įsijungčiau

seip tai as juos jungiu trasoj kai ‘valytuvai nespeja valyt’ ir prieki, ir gala.

Mane buvo paeme musorai ant halogenu, bet buvo tamsi neapsviesta vieta, tik kad nei lietus nei rukas, paaiskino kada juos galima naudot ir paleido Cha cha

Tai va butent, kad buvo tik tamsu. Realiai blogiausias matomumas ant slapios dangos.

Baisiausia ne tai. Baisiausia kai nakti ar per rūką važinėja su gabaritais - taupo Baisus

Tai vien tik su gabaritais gal ne iš taupumo, o iš žioplumo Cha cha pats prieš kelias dienas, vakare pusę miesto pervažiavau vien tik su gabaritais ir pastebėjau tik tada, kai įsukau į tamsų garažų praliotą. Draugas šalia sėdėjo ir irgi nepastebėjo, kad be šviesų važiuojam Cha cha