Nebeatpazistu? Nepazistu

aaa…jei Zivile tai zinok as ce Taip

Tai tu vieną kartą baik kaitaliot savo vardus, on že Romas, on že Žil…, on že…ai, tyliu Cha cha Juokiasi

Isidrasinau ir parasiau jai, kad nepazistu ir kas ji tokia. Neatraso NekaltasŠypsena

isizeide tikriausiai Cha cha

Tai ir as taip manau… NekaltasTo ir bijojau… Liūdnas

Daba va paporysiu kaip man pernai buvo Cha chaPaskambyjo mano bendradarbei kazikokis vyriokas - paklause ar kalba su Ruta, ji tai patvirtino Taip ir paprase mano mob telefono (pagal tikraji varda Cha cha) nu ir pradejo visokias meilias zinutes siuntinet Apakęs as ant baikos atsakiau i keleta, po to anas man paskambyjo, issiaiskyjom visus sutapimus/nesusipratimus, pasijuokem, da kavos pakviete Cha cha ale nejau Ne Drovus Cha cha

O as maniau, kad tu tvirtesne… JuokiasiKodel taip susijaudinai? Nekaltas

As irgi Zivile Cha cha bet Tau tikrai nerasau JuokiasiTaigi tik norejau paklausti, kur turi savo pasto dezute, speju, kad delfi pasto sistemoje ?! ar klystu ?! Nekaltas

Jo, delfyje,o ką? Nekaltas Apakęs

nu tai imk ir pasakyk, kad nepazisti, o gal paprasciausiai ne ten raso…nezinau Nekaltas

Viskas. Issiaiskinau. Pasirodo, cia mano kolege. Bet… Mergautine pavarde man rase ir is kito mailo. Taigi vshistko v puzontku i geru svenciu. Labas

As? As susijaudinau? … Na, kad nelabai… Gal tik norejau pasikonsaltint su patyrusiais… Cha cha Labas

tai turbut truputuka kartu pasijuoket, ania Cha cha

man rodos tiesiog klaidele padare isirasydama adresa i uzrasu knygute. Nu zinai, kokio tasko nepadejo/padejo, jei adrese yra vargo ar pavardes trumpinys, gal klaidingai sutrumpino. Sakyciau atrasyk, pasveikink su sventem ir pranesk, kad kuri laika gaunu tavo laiskus, taciau kad butume pazistamos, neatsimeni Šypsena bus saldaus juoko jum abiem Mirkt

Buvau ir as kelis panasius gavus, bet neatsiminiau tokios merginos… todel paziurejau tik “properties”, nieko neaisku ir adresas nematytas ir nezinamas - pratryniau velniop… Ka as zinau kas cia per davatka Mirkt

Tiesa buvo toks ir vaikinukas man rase: as jam atrasiau ir paklausiau ar mes pazistami? Jokio atsakymo negavau, supratau, kad nepazistami ŠypsenaO vyrui pastoviai prieina is uzsienio kazkokie laiskeliai, kaip kazkokiam virsininkui… As pratrinu ir tiek… Galvoju gal del to kad pas ji pasto adrese yra W raidele Nekaltas Ir pats adresas toks trumpas… Kas ten zino Nekaltas