Nebeatpazistu? Nepazistu

hmm… as jau seniai buciau paklausiusi… viena karta man parase kazkoks nepazistamas, paklause ir kurio as miesto. Tada pasklausiau, is kur mano maila turi ir daugiau niekada nebeatrase Cha cha

Nu tu pavarai, dar turi kantrybes nepaklausti… Nekaltas

nesuprantu, kas cia tokio, paklausti… man neseniai vis rashe kazkokia destytoja apie atsiskaitomuju darbu datas ir reikalavimus, nes per klaida itruke mano e-adresa i savo studentu sarasha. As jai parasiau, kad man nesinori daugiau tos info savo dezutej rasti, tai ji atsiprashe ir nustojo. Šypsena Erode Gėlė, ishsiaishkink, kas ten ir nebekirbes rupestis galvoj, as taip manau… Nekaltas Labas

Erode, ot radai prblemą Cha cha taigi jei tau ir dar keliems žmonėms siunčia kas nors žinutę ar kokį paveikslėlį, gavusieji mato ir tų vardus, kuriems taip pat tai buvo siųsta. tada spaudi “reply to all” ir tavo žinutę gaus visi, kas ten surašyti. Aš dažnai taip gaunu, tiesiog žmogus neapsižiūri ar nemoka Nekaltas nieko čia tokio, jei tikrai tos merginos nepažįsti, tai nekreipk dėmesio.

Ui Erode, baisus dalykai Baisu.Zinok cia piktoji dvasia prie taves pristojo Apkabinimas Nepadarei atostoginio baliuko, va ir pristojo Taip.Tokia babce, prie stoties, man sake, kad dabar, noredama piktosios atsikratyti, turesi du baliukus kelt TaipSu savaites pertrauka.Ir paskubek Taip

mazu tas yr meila?.. Sudužusi širdis Liežuviso siaip tai… mazu kokio spam’o ateina…

Kazkada studiju laiku draugai susirasinedavom… Ir vienas vietoj manes man laiskus sisudavo kitam zmogui (vyrui), kurios ir vardas, ir pavarde tokie patys… Kai issiaiskinau, kad as negaunu is jo laisku, o visi kiti gauna, tai parasiau tam bendravardziui ir bendrapavardziui… Visai sauniai pasibendrauvom dar koki pusmeti…

buvo man vienu metu pasitaikę, kad ėjo laiskai, kurie kitam žmogui tuo pačiu vardu buvo skirti Nekaltas vėliau sužinojau, kas ji tokia ir kad jos el. pašto adresas tik viena raide skiriasi Taip

Erode Mirkt jauciu, ce kokia tavo dabartinio vyro meile sena tave subtiliai kankina Cha cha Cha cha

Erodėl- o gal ji kaip ponas Bynas- tiesiog geriau jaučiasi, kai kam nors parašo… Juk būna vienišų žmonių- tai parašo kam nors ir paskui giriasi aplinkiniams, kad giminė plati Cha cha

Blokuot tokisu mail’us Taip Man irgi buvo panasiai, bet zinau, tikrai kad to zmogaus nepazistu

**

**

A kam Tamistai balius? Apakęs Gi su Valančium… susdėjot Cha cha

Manau, reiktu tau jai parasyt, gal tiesiog zmogus susipainiojo… Man kelete kartu teko irgi gaut panasius laiskus is nepazystamu asmenu. as tiesiog parasau, kad gal zmogus suklydo ir kad pasitikrintu ar teisinga adresa turi… manau nieko cia blogo, jei paklausi… Taip

ir man rašo , bet nepažįstu, žalio supratimo neturiu, kas tokia, nes nepažįstu nė vienos tokiu vardu Nemane vadina Jūs, atsiunčia visokių bajeriukų, paveikslėlių Nekaltas Apakęs

Chi-chi, ką tik gavau muilą.pasirodo, kad gi musu viena bangietė beesanti Cha cha Juokiasi

Todė i nėr, kad tep nedarytai Taip - saugom tokias asabas Taip… nuo jų pačių Mirkt - gi būt blogiau pačiam Juokiasi

Bus kaip su omniu Taip - nespėsi įšokt Juokiasi…, tū tū tū…

Nekaltas muilą? Cha cha

Arba persiunciant susidaro tokios grandines kad ohoho