Neakivaizdinė kinologų mokykla.

Man tinka

O tai kaip manai ką reiškia gegužės 7 – 8 d.?

O ar kai bus ta pirmoji sesija gegužės 7d. 11 val. tai tik viena tą dieną ? kita diena kaip suprantu nereikės ateiti.
O gal žinote kada bus antroji sesija?

Žinoma, tik prieš kvalifikacinius egzaminus teks per 2 metus atidirbti ar tai 10, ar tai 15 parodų asistentu. Jau neatsimenu tiksliai. O asistento pažymėjimą galima gauti LKD kursuose išmokus parodų rengimo taisykles per 1 dieną. O ir pigiau negu už 200Lt.

Nesakau, kad ši mokykla bloga ar panašiai, tačiau jeigu nori tik tapti asistentu, yra daug lengvesnis kelias. Čia turėtų būti einama dėl kitų priežasčių.

Ramunė Kazlauskienė sakė ateit i LKD, tiems kurie norit pasimokinti dirbti asistntais sekancioje parodojeŠypsena Ji sakė ateit visiems kartuApkabinimas Jei yra norinciu tai gal susitariam laika ir einam?Šuo

Kodel laiske nieko nerasoma apie ta darba kuri reikia parasyt?Nekaltas

O sunku ten įstoti, mokytis? Šypsena

O kodel gi man tiktai 12m?!

Geriau maziau negu daugiau ;> gi dar palauksi;>

Dar vienas klausimas:o kaip dėl nakvynės?Yra gal koks bendrabutis? Nekaltas

nejau tikrai 100lt dviem metam? kazhkaipmazhoka Cha cha

O kokia nauda iš to pažymėjimo?

O!Man kaip tik Šypsena.Dabar man 13m.,siu metu pabaigoje sueis 14m. ,kita pavasari baigsiu menuske ir isprasysiu tevu ,kad mane siustu mokytis cia ŠypsenaKaip fainai butu. Šypsena.Tikiuosi kitais metais taip pat bus ta mokykla Mirkt.O jei visi labai geri mokiniai ,tai vistiek isrenka tik 10 zmoniu galinciu tapti asistentais? P.S.Dabar nusisneku ,nerisliai destau mintis,nenuosekliai pasakoju ,bet per siuos metus dar ismoksiu kalbeti Šypsena

Nauda tai tokia, kad suzinai kazka naujo, pagilini zinias kinologijos srityje.Nezinau, bet gal tas pazymejimas prideda kazkiek balu stojant, na pvz. i vet. akademija, ar kazkur kitur, kur su sunimis surista.Taip, ten yra bendrabutis nakvynei, kainos nepamenu.Kai paskaitos buna Kaune vet. akademijoje, tai nakyvne buna vetkes barake.Pati baigineju sia mokykla ir tikrai neisgailiu, kad i ja stojau.Man irgi atrodo, kad 100 lt dviems metams tikrai nera daug, tad daugeliui prieinama kaina. Mirkt

o jei 21 metai tai jau per sena ane? Liūdnas

Cha chajeigu tau tikrai kinologijos mokslas idomus tai ir mokytis bus lengva Cha cha o del stojimo… tai priima visus kas tik paraso stojamaji darba Laimingas

aha tik tiek. Taip na dar kelione i kauna ar i vilniu turesi pats apsimoketi. ir nakvyne taipogi Laimingas

nakvyne mokama. jei sesijos vyks viniuje, tai pats gamtininku centras turi savo baraka. kaina lygtais 12lt uz viena nakti. Laimingas jei sesijos kaune tai nakvosite veterinarijos akademijos bendrabuciuose. kaina apie 14lt. bet cia priklauso nuo to koki bedrabuti gausit. Cha cha

oo ka as cia matau!? Nekaltas Cha cha Cha cha kinologe musu… Apkabinimas hey Labas kaip sekasi Nekaltas klausyk ar jau gal kokie pasitarimai vyksta del krikstynu Juokiasi Flirtas Cha cha

nauda… ne pazymejime esme siaip Cha cha o kiekis ziniu gauni ten… Taip … pvz stojant i veterinarijos akademija balo nedadeda, bet gauni pirmenybe jei bus surinktas vienodas balu skaicius. kaip del kitu univeru nezinau. bet manau kad ir turetu but tas pats su tom profesijos, kurios kieknors siejasi su kinologija Laimingas