Neakivaizdinė kinologų mokykla.

ir aš bandysiuLabas bet tai kad to tinklapio nelabai kas ir atnaujina, tai turbut reikės pačiai į tą gamtininkų centrą nuvažiuot ir išsiaiškintNekaltas

o pavyzdziui sitoj mokykloj mokosi tik tie kurie zada buti kinologais veterinarais ir pan. o tiesiog galima mokytis kad savo ziniu akirati apie gyvunus praplestum ???Nekaltas as nesiruosiu tapti nei kinologu nei veiseju nei veterinaru taciau tokia mokyklele su mielu noru lankyciau ???ŠypsenaMirktNekaltas

tai pirmyn. daugiau sužinosi apie savo šunį(jei turiMirkt)

Na, tai ne visai mokyklele. Truputi rimciau. Paprastai cia einama del perspektyvu (teisejo) arba papildomu balu stojant i susijusias profesijas. Nors kiek patyre augintojai nesuzinos nieko naujo, ko negalima rasti net siame forume. Dar kai didziaja dali Masilionis desto, tai lygis aiskus. 10-ukas geriausiu mokiniu gaus teisejo asistento laipsni. Bus praktikos parodose, seminarai. Mane praktikos labiausiai ir traukia, nors gali lankyti ir teisejo asistento kursus ir ta zymiai greiciau praeiti. Na, dar aisku galimybe kas pora menesiu pora dienu bendrauti su bendraminciais.

Aš buvau tik dviejose Masilionio paskaitose. Tai kur ta didžioji dalis?

O paskaitų būna visai įdomių, kur forume to negausi. Šypsena Pvz kaip veislynų, dresūros aikštelių, vet. akademijos lankymas. Buvome ir Kriaučeliūno klinikoje, zoologijos sode, apžiūrėjome kvapų banką.
Teorinių žinių gal ir nelabai pasisemsi, jeigu lankaisi forumuose, domiesi, bet, kad teks pamatyti įdomių dalykų tai tikrai. Laimingas

Gailiuosi, kad apie šią mokyklą nežinojau anksčiau, dabar jau vėlu, nes egzaminai…po to studijos…
O būtų, manau, ydomu tikrai Šypsena

nebūtina važiuoti - paskambink ar parašyk neakivaizdinės mokyklos koordinatorei Stasei Mameniškienei (kontaktinę informaciją rasi Gamtininkų centro tinklapyje - skyriuje “Centro žmonės”), pasiklausk ir kai sužinosi, visiems čia parašyk Šypsena

Laba deina Šypsena pirmą kartą pamačiau tokią temą ir pirmą kartą išvis išgirdau apie šitą mokyklą, bet labai susidomėjau.Todėl kaip asmuo, kuris dar vis sunkokai orientuojasi šiame reikale klausiu, tikėdamasi šiokios tokios pagalbos:
1)Tai kas keik laiko ten reikia lankytis paskaitose ? Ar tai vyksta kelis kartys į savaitę, mėnesį ?
2)Kada reikia pateikti stojamuosius darbus ?
3)Ar dar nepaskelbtos stojamųjų darbų temos?
4)Ar jei gyveni vln , taip pat reiktų nakvoti kažkur kitur ? ( <- pačiai kvailai nuskambėjo, bet noriu pilnai įsitikinti)
Prašau suprasti, dėkui už pagalbą : )

Visa mano žinoma informacija yra iš šios temos. Paskaitos vyksta kas mėnesį ae ar kelis Kaune arba Vilniuje, savaitgaliais. Pirmiausia reikia prisregistruoti ir bus pateiktos temos stojamiesiems, o pristatysim prieš auditoriją visi vieną dieną.
Dabar yra tik praeitų metų temos, bet jos tikriausiai keisis.
Jei gyveni Vilniuje gali nakvoti kur nori ar namie, ar primokėti kažkiek lt ir barake, tas pats Kaune.

Ačiū, tikrai padėjai Mirkt

parasiau as jai emaila, db laukiu atsakymoMirkt

Na ka mokiniai, skaitysiu as jums paskaitele apie bordoskes su gyvu exponatu MirktPagal paskutinius duomenis tai vasario 22 - 23 Kaune sesija vet. akadej Cha cha

Kazkieno prasymas isgirsti apie bordo dogus bus ispildytasCha cha

Aga Taip

Ar dar nepaskelbtos temos?

Mmm… na as siuliciau apie sitos kinologu neakivaizdines mokyklos nauja lajda padaryt ir nauja tema, kurioje butu surasytos stojamuju darbu temos(kaj bus paskelbtos) ir kt info…

Taigi ne čia yra talpinama visa informacija, o www.gamtininkai.lt o dėl naujos temos reik kalbėt su moderatoriais

Hmz…Ir kas čia gi galėjo paprašyt paskaitos apie bordo?DrovusJuokiasi
Paskaita naudinga,o ir Šuo tiesiog puiki…Myliu

Temos dar nepaskelbtos,juk daug laiko iki priėmimo.

man nepasikrauna www.gamtininkai.lt Žliumbia

Ir man ne. Baltas lapas lieka.